Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek, ha el akarom...

Szerintetek, ha el akarom adni az autómat akkor megcsináltassam vagy adjam el kevesebbért?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

(remélem jó linkeket másoltam)


Ez a 3 külső hibája van és a kesztyűtartó egyik fele le van törve. Motor hibátlan, max annyi, hogy most tavasszal kell a vezérszíjat cserélni benne.


Apu azt mondta, hogy az ütközőt meg tudja csinálni, csak festetni kéne.


És most nem tudom, hogy hogyan érné meg. Eladni olcsóbbért vagy megjavitani és eladni annyiért amennyit ér. (mennyit kérhetnék el érte, kb.? xenon lámpák, 2005-ös audi a4 b7, nincs nagy képernyő benne 2.0 tdi, aluminium kerekek)



2017. jan. 25. 16:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az árát meg tudom. Azt nem tudom, hogy mit csináljak vele. MEgjavitsam vagy adjam el igy.
2017. jan. 26. 13:54
 12/15 anonim ***** válasza:
Itt állunk a kapuban főnök ! Akkor vihetjük 100 ért?
2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
:DDD
2017. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ezek nem sérülések, ennyi idős autón!

Enyém 2000 áprilisi 1.9 TDI, csúnyább a külseje, de kit érdekel.

Ja, a motor... 160-nál megugrik egy nagyobb gázadásra.


Ha egyszer nem lennék észnél és el akarnám adni, és a vevő az esztétikai sérüléseket kezdené el mutogatni, leordítanám a fejét!


Ne add el, nem kapsz jobbat!

2017. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Elkezdtem árulni, ki sit kevesebbért. Majd meglátjuk. De mindenképp le akarom cserélni. Audi a4 b8-ra (2009-es). A fő ok a cserére a váltó. Jelenlegi manuális és automatára akarom cserélni.
2017. febr. 2. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!