Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Féltek a rendőröktől?

Féltek a rendőröktől?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 19:37
1 2
 11/15 anonim válasza:
Nem egy ilyesztő látvány egyiksem,inkább megmosolyogtatók,főleg a sün után. De inkább az zavar,hogy sosincs kedvem a személyigazolványomat magammal vinni sok helyre,ahol esélyes lehet hogy elvesztem,aztán meg nyűg van vele, így viszont néha kicsit tartok attol hogy igazoltatnak,akkor egy napra mehetek a fogdába. Ez szintén nyűg. Meg ha aa viperám a táskámban volna önvédelmi célra késelőkkel szemben,ha olyan helyre mennék,akkor sem volna kellemes a bírságot fizetni.
2010. okt. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
páran ítrák hogy a rendőr így szemét meg úgy szemét, meg kitalálnak dolgokat hogy zsebrevalót kapjanak. hát igen ez elég gyakori sajnos, nem egy kollegám bukott már le így, én azt tudom javasolni a leálított autósnak hogy még mielött a rendőr felszólítaná hogy adja oda a papírjait készítse elő ne akkor keresgélje és állítsa le a motort, száljon ki a kocsiból, ha ezt megteszi akkor lehetséges hogy a rendőr is elnézőbb lesz
2010. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Wornew válasza:

Igen Félek!!

Tapasztalatból mondom: szolgálatból hazafelé tartó rend őreink végigjárják a vendéglátóipari egységeket, fejenként 8-10 sör, és persze a hozzá tartozó rövidek elfogyasztása után bátran beülnek a volán mögé, igaz megtehetik őket nem igazoltatják a kollégák. Sajnos felénk ez a gyakorlat...

2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
és Wornew te hol laksz? alsóbögyörősvalagpusztán vagy bivalybasznádon?
2011. jún. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Nem félek tőlük. Én mindig szerettem volna rendőr lenni, főleg nyomozó, imádok nyomozgatni mindenféle dolog után...de sajnos nem annak tanultam.
2011. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!