Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki az akinek Suzukija van és...

Ki az akinek Suzukija van és miért választotta ezt? Nem féltek?

Figyelt kérdés
3 napja összetörtek egy Suzuki Swifttel és hát hogy is mondjam, totálkáros lett a verdája, az enyém karcolásokkal megúszta...(egyébként 20 éves BMW-m van)Ezt csak azért írtam, hogy nehogy azt higgyétek hogy egy fellengzős gazdag gyerek vagyok...
2010. márc. 13. 16:11
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%

[link]


A Suzuki nem törésre való, az igaz. A Másik: Ha 20 éves BMW-vel jársz, akkor legyen pénzed luxusadóra is. Nekem csak 17 éves suzukira telik. Csókoltatlak.

2010. márc. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
24%
Egy Suzukis ennyire képes... visszavágni.
2010. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
A BMW-s paraszt meg b@sztatni a suzukisokat, meg leszorítani-
2010. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
62%
Hát én inkább járok egy 10 éves 206 ossal, mint egy vadiűj suzukival. A mi autónk! (Ha megszeretnél halni!) Ismerösöm autószerelő, és eléggé ért a kocsikhoz. Mondta, hogy a Suzuki nagyon törik, mert kivan belőle spórolva a minőségi alkatrész, meg a karosszériája is egy rakás sz*r azt mondta, soha ne vegyek suzukit. Mondjuk azt mondta a vitara az egész jó, de akkoris inkább egy 205-ossal járjak, mint egy swiftel, vagy akármilyen suzukival.
2010. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
69%
206*
2010. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
77%
Mondta ez, mondta az... Hangok vagytok. egyikőtök se ült még suzukiban, csak fikázni tudjátok. Aki meg nem tud vezetni, ne üljön autóba, még suzukiba se.
2010. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért fizetnék luxusadót...

Amúgy meg nem basztatom a Suzukisokat, de inkább egy régebbi, de jobb autó...

2010. márc. 13. 16:33
 8/38 anonim ***** válasza:
76%

Kamu. Provokációnak indult már az elején.

A Suzukis, mint tudjuk nem ember, egy lenézendő állatfaj. A BMW-s, Mercedeszes, Audis pedig a mintakép, mind vezetésben, mind tapasztalatban, mid előzékenységben.

Igen kedves kérdező írhatnám, hogy szar autó a suzuki, mert nem merev a karosszériája, nem egy modern forma, az oldalmerevítésekkel is vannak problémák, de nem írom. Igenis az eddigi autóimhoz képest a legmegbízhatóbb, strapabíró, olcsó a fenntartása, és az oldalmerevítéseken kívül biztonságos autó. Mondjuk nem kell borulni vele, meg egyáltalán karambolozni mert mindene gyűrődik (ütközéselnyelő zóna ugye kedves kérdező?). Alapvetően egy dolog miatt kellene félnem a suzukitól, és az a nagydarab kigyúrt kopasz állatok BMW-vel vagy audival, akik nem bírják megállni, hogy egy suzukis megy előttük, vagy megelőzze őket.

2010. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

ma 16:25

De megint csak pattogni tudsz sértettségednek hangot adva!

Én már láttam suzuki vs 206 karambolt (tanú voltam sajna, bár ne láttam volna semmit).

A helyzet az, hogy a suzuki eleje teljesen szét ment, a peugeoton meg lámpa csere egy kis fénnyel és ennyi.


Szerencsére nekem is 206-om van, 10 éves, de tipp topp :)

2010. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Hülye voltam, hogy BMW-t írtam, írhattam volna szinte bármelyik más autótípust, mint ahogy az előttem lévő is Peugeot-tal példálózott!Ha japán autó akkor inkább HONDA
2010. márc. 13. 16:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!