Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyik a hűtővíz az autómból,...

Folyik a hűtővíz az autómból, mit tegyek még? Mi történhetett szervíz után amitől ennyi víz elfolyt? Mit tudok még kiprobálni a probléma azonosítására?

Figyelt kérdés
Skoda fabia 1.4 mpi, 1000km alatt megevett l litert, azóta volt márkaszervízben, 200 ezerért a hengerfej hüvely süllyedést megcsinálták, hengerfej tömítés rendben volt, hűtőfolyadék tartály is cseréltek, elhoztam az autót, érezhető volt a különbség, rendesen ment... azóta olajbeöntő sapkán nincs fehér hab, se puding(1 hete van nálam a kocsi megint), mégis kb 100 km-ert mentem vele szervíz után és 4 nap alatt üres!! lett a hűtőfolyadék tartály, utána töltöttem a megfelelő folyadékot, azóta 1x volt használva(kb 60 km), "talán" nem ürült belőle, nem tudom egyértelműen eldönteni, autó alatt nincs folt, kipufogó gáz szaga állaga normális, melegen nem fütsöl, nem bugyborékol vissza a víz gázadásnál a tartály, rendesen áramlik körbe.

2017. febr. 7. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem légtelenítették ki rendesen a szervizben. Nálad ez megtörtént. Figyeld azért még egy ideig, mindig legyen nálad 1 liternyi hűtőfolyadék tartalékba. De idővel kiteheted, ha nem változik. Beáll a rendszer, az aggodalmad pedig elmúlik.
2017. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon megijedtem mi lehet vele, köszi a választ, remélem, ha mégse akkor mit javasolsz?
2017. febr. 7. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne parázz! Nyilván ha gond van vele akkor vidd oda vissza ahol csinálták.
2017. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! ha mégis lenne írok privátba
2017. febr. 8. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!