Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez csak tévképzet, hogy egy...

Ez csak tévképzet, hogy egy Opel Corsa C kibírna 20 évet?

Figyelt kérdés
Van egy most 15 éves Corsám és akárhányszor beleülök olyan érzésem van, hogy ez az autó kimegy a világból. Az összes extra működik bent, sehol nem korrodált, nem nyekereg a beltér és alig kell rá költeni. 180 ezer kilométer van benne. Még 5 évig szeretném megtartani. Ez lehetséges szerintetek, hogy ilyen strapabíró, vagy jobbnak látom az autót, mint amilyen valójában?
2017. febr. 20. 12:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Van egy 96-os B Combom, jön-megy-megáll...
2017. febr. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

én pont így vagyok az enyémmel.


jól van összerakva, jó anyagból. és persze vigyáztunk rá...gondolom te is..

2017. febr. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha vigyáztál rá és rendszeresen van szervizelve, akkor simán lehet.
2017. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Az hihetetlen sokat jelent egy autónál, ha garázsban van tartva.
2017. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Ki fogja bírni, de arra ne vegyél mérget hogy sehol nincs korrózió, legfeljebb nem látható.
2017. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
52%
Opel, sosem kop el... :)
2017. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Csodálkoztam volna ha elmarad ez a közhelyes lejárt duma.. Elkopik az ugyanúgy,csak az ember a sajátjával elfogultabb és sokszor nem akarja észrevenni a dolgokat,egy kivülálló meg egyből kiszúrja a hibákat amire a tulaj azt mondja h "semmiség". Öreg kocsik sokáig jó állapotban vannak,jellemzően egyik napról a másikra hirtelen zuttyannak össze.
2017. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik és szereted, akkor használd nyugodtan. Ha valami gondja lesz, azt úgy is észre fogod venni.
2017. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

"Opel, sosem kop el... :)"


Ez igaz, általában elporladnak, akármilyen alkatrészről is van szó.

2017. febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Opel Corsa C-nél állt pedig át jobban a gyár az igénytelenség felé. Corsa C-t szerettem volna a Kadett után, de rengeteg olvasás (használt autó teszt, fórum olvasgatás) és utánajárás után elvetettem.


Egyszerűen ez az autó már nem a régi jól bevált Opel minőségi recept szerint készült.


[link]

[link]

[link]


Helyette VW-re esett a választás, de ebben szintén csalódtam. Pedig annyira nem túl nagyok az igényeim. Egy jól karbantartott Kadett, Audi 80, Vw Golf 2 a világból is kiment.

2017. febr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!