Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezek közül az autók közül...

Ezek közül az autók közül melyik jobb? (Nissan, VW, Audi)

Figyelt kérdés

Amire legjobban törekednék, az az alacsony fogyasztás, nagy tér, alkatrészek mennyire vásárolhatók, praktikum, stb...


Nissan Juke


VW Passat kombi


Audi A3 kombi


Melyik mennyit eszik?

Nagyon köszi a részletes választ!

Mindenkinek zöld!



2017. febr. 23. 21:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Péter, az A3 golf IV padlólemez, ami hirhedten szűk hátsó teret jelent. Öregek is már azok, szerintem a kérdező fiatalabbat szeretne, ha a Juke is felmerült.
2017. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 dirtboy ***** válasza:

Wolf Péter


a 2003-as A3 mióta fiatalabb?

2004től már volt a 8P és 2013tól már van a 8V is.

2017. febr. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Audi párti vagyok, de ezek közül a Passatot választanám. Te nem jól hasonlítottad össze a modelleket, egy Passat kombi mellé legalább egy Audi A4 kombit kell hasonlítani, de inkább Audi A6-ot.

Én azt javaslom, vegyél egy 5.5-ös TDI Passatot, mostmár nagyon jó áron mennek, de a formája időtálló, és nagyon megbízható. Akkora mint egy hodály, nagyon praktikus. A Juke-ot felejtsd el.

2017. febr. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az a passat 5-17 liter....azt jól látom? 17 liter?????? Mikor eszik ennxyit, te jó isten...
2017. márc. 2. 19:13
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat srácok. Igazából kb. 1 millió körül szeretnénk autót választani. Használtan. De persze minden érdekel.
2017. márc. 2. 19:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk akkor eszik 17 litert, ha van benne egy 4.0 literes W8 blokk automata váltóval és összkerékhajtással.
2017. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
sajnos nekem ez kínai :) De pl ha jól megpakolom cuccokkal, pl. nehezebb bútorokkal, stb, akkor is többet eszik?
2017. márc. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!