Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék LED H7 tompított...

Barbadossa kérdése:

Szeretnék LED H7 tompított izzót betenni a projektoros lámpámba. Tudtok olyat, amelyik megbízható és tényleg tudja azokat a paramétereket, amiker ráírnak? Pl: Philips Luxeon. Stb Olyan 4000 Lumen körül?

Figyelt kérdés
Ford Mondeo 2016 évjárat

2017. febr. 25. 05:49
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Majd ird meg legyszi ha berakta, hogy milyen lett!
2017. márc. 1. 15:14
 32/38 anonim ***** válasza:

"Köszi, de nekem nem gond a vakítás. Reflektorba lett berakva amit akkor használok ha nincs más az úton, tehát teljesen mindegy mennyire szór.

Egyébként király a lámpád!"


Kössz szépen. :)

Ilyen fény mániás vagyok én is.

Szeretem ha éjszaka is nappalnak látszik az út körülöttem.

2017. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 Beviz Elek ***** válasza:

Na, B5.5 Passatba bekerültek a LEDek. Sajnos gyengébbet vett, de ez sem rossz.

LED: H7, 40w, 4000Lumen (/db, ugye az enyém 55w, 10ezerLumen/db)


Ez a 4000Lumenes is jobban világít mint egy halogén izzó, nem cseréli vissza. Be kell állítani rendesen, teljesen felállítva sem visz elég messzire, de egyébként boldog vele.

2017. márc. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

Köszi a visszajelzést!


Nehéz beállítani? Mert amit én néztem, annak előbb az adapterét kell rögzíteni a csattal, majd azután tekered befelé az ledet a ventilátorral ami egybe van építve és hogy mennyire tekered be azzal állítod a fokuszát. Ezután egy hernyócsavart kellene meghúzni, de nem igazán lehet hozzáférni. Hogy állítottátok be? Fal elé álltatok? Amit én néztem az ez. [link]

2017. márc. 8. 06:10
 35/38 A kérdező kommentje:
még azt elfelejtettem kérdezni, hogy a vetített kép megmaradt, vagy csak középre világít és az út szélét nem világítja be?
2017. márc. 8. 07:02
 36/38 Beviz Elek ***** válasza:

Ez elég gyengének tűnik, főleg ennyi pénzért...


Én hozzá sem nyúltam a kocsijához, nem láttam hogy milyet világít csak megkértem hogy informáljon hogy neki milyen lett, mit tud a LED a projektoros lámpába. Belülről feltolta maxra, ha lesz ideje elviszi szervizbe beállítatni.

2017. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Te melyik tipust vetted? Hol talalom meg?
2017. márc. 8. 09:05
 38/38 Beviz Elek ***** válasza:

[link]


Ezt vettem

2017. márc. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!