Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Alhambra 1.9 TDI első...

Seat Alhambra 1.9 TDI első autónak?

Figyelt kérdés
19/F vagyok, nagyon tetszenek ezek az egyterűek, egyszer tárgyakat, hangfelszereléseket szállítanék vele, máskor haverokat, meg hát ugye nem utolsósorban a családot is. Az első generációsokból nézelődöm olyan 700 ezer forintig, ezekből is a 110 lóerős TDI-ket, viszont olvastam, hogy elég sok probléma szokott velük lenni, igaz ez?
2017. febr. 25. 15:26
 1/4 Mosqu!to ***** válasza:

Tudtommal pedig egy "faék" motor a mostaniakhoz képest! Esetleg azért problémás,mert idős és sok benne a kilométer. Ilyenkor 3 dolog van,ami ijesztő lehet: Turbó(változó-geo.), kettős tömegű lendkerék és adagoló (ez a legkisebb problem.).

Ezek olyan dolgok,amik x kilométer alatt elhasználódnak, ez természetes. Szóval ezek is úgymond kopó alkatrészek. Ha esetleg csere érett, akkor csere és megint megy rengeteg kilométert!


Ezen kívül nincs ezeknek baja! Nekünk is volt családi szinten egy ilyen egyterű, Egy Ford Galaxy. Csak sok bennük a kilométer, de ez se feltétlen hátrány!

2017. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem épp ideális választás. Egy sima kombival is tudnál szállítani hangcuccokat. Másrészt városi használatra dízel nem való. Mennyit mennél vele és hol?
2017. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, nyugodtan megveheted.
2017. febr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hajtáslánccal nem lesz gondod ha jót veszel és rendszeresen karbantartod. Nekem is ilyenem van. Egyszerű, örök, elnyűhetetlen technika. Mondjuk én inkább Sharan-t vennék. Van egy olyan legenda hogy azért a Seat-nál nem volt akkoriban az összeszerelés annyira TOP-on, mint más VW konszern gyárban
2017. febr. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!