Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azon a napon mikor forgalmizom...

Azon a napon mikor forgalmizom hány órát lehet vezetni?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy a forgalmi napján is lehet vezetni előtte, ez így van?


Mennyit lehet vezetni?


Lehet közvetlen előtte (mondjuk 10 kor van a vizsga és 9-kor kezdjük az órát?)


Valaki csinálta így?

Bevált?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. márc. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Vizsga előtt egy órát szokás vezetni, ha van rá lehetőség.

akkor már tudja az oktató, ki a vizsgabiztos, lehet tudja, merre vannak a kedvenc kitérői, és a város forgalmi helyzetére is ad némi rátekintést a vizsga előtti gyakorlás.

Többet nem érdemes, és nem is szabad a vizsga előtt gyakorolni, a vezetés fárasztó tevékenység, a vizsgán pedig szükség lesz a koncentrálásra.

2017. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
értem, köszi a választ!
2017. márc. 5. 23:24
 3/9 anonim ***** válasza:
59%

Amelyik autósiskolába én jártam ott alapból úgy volt hogy mindenki a vizsga előtt vezet egy órát közvetlenül.

Egyébként jó mert kicsit belerázódsz a dolgokba, megnyugszol ha ideges vagy. Én végiggyakoroltam a parkolásokat is akkor. Az oktató tudja ki lesz a vizsgabiztos, mire figyelj oda.

Sok sikert a vizsgához!

22N

2017. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!


(egyébként ez a 2. lesz, az elsőn megbuktam parkolás miatt... )

remélem ezúttal sikeresebb leszek.

2017. márc. 5. 23:53
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerős.. én is amiatt buktam elsőre.

Majd írd meg hogy sikerült ;)

22N

2017. márc. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Én 2,5órát vezettem vizsga előtt. Az oktató mondta hogy az a fél óra az ő ajándéka, őt nem érdekeli vizsga előtt mennyit vezet valaki hogy fél órával többet vagy kevesebbet, amit akarok azt átvesszük. A parkolásokat végigvettük, mentünk a városba hogy milyen a forgalom stb.

Reggel 5.30tól 8ig vezettem és 8.30kor volt a vizsgám, elsőre sikerült alapóraszámmal.

23N

2017. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly lett meg B-re a jogsim. A vizsga előtt volt egy kimaradásom, kb. 2 hét, de ez nem jelentett gondot. Ennek ellenére kicsit hátrányból indultam, mivel a vizsgázásig nem volt meg a 30 órám, csak 17-18 (oktatóm beírta ettől függetlenül, fontos volt hogy mihamarabb megszerezzem a jogsit). Szerencsére minden meg lett elsőre.

21/F

2017. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Miért kellett itt is mindenkit lepontozni???

Az összes ide írt válasz hasznos volt!!!!

Mennyi barom van aki ebben leli örömét.. Vagy aki szerint nem hasznosak a válaszok, írja már meg mi a helyes hozzászólás itt!!

2017. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni, hogy ki pontozott le itt?!
2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!