Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mert fikazza mindenki a...

Mert fikazza mindenki a renaultot? foleg azon belul is a thaliat?

Figyelt kérdés
csak azok szidjak akiknek nem is volt olyan kocsija??

2017. márc. 7. 13:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert francia autó
2017. márc. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
Általánosságban a francia autókat fikázzák sokan, a vélt vagy valós gyengébb megbízhatóságuk miatt, köztük a Renault-t is. Zömében inkább sztereotipia, mint valós tapasztalat. Ami az okot adta erre, az az a valós tény, hogy régebben volt olyan időszak, amikor a francia autók, főleg korosodó állapotban igazi szopórollerekké váltak, a gyenge összeszerelési minőség, és az ezerféle elektronikai probléma miatt. Mára ezen már bőven túllépett a Renault is, és társai is, de mint tudjuk, elég egyszer hibázni, hogy utána évekig emlegessék az emberek, még akkor is, ha azóta egyfolytában csak jót teszel.
2017. márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

A renault-t azért szidják, mert francia. Előítélet.

A Thaliát meg azért, mert az egy olyan modell, amivel kifejezetten a csóró kelet-európaiakat célozták meg. Mindenen spóroltak rajta, amin csak lehet. Nem véletlenül nem forgalmazták Franciaországban.

2017. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%

Csúnya és szar. Emiatt 2x is utálják a thalia-t. :) A többi francia kocsi általában néz ki valahogy.


Volt rönóm. Nem előítélet. Tényleg nagyon bajos.

2017. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem olyan ronda ez a Thalia, van a japánok között ennél sokkal ocsmányabb békalámpás.

Megane volt főnökömnek régen, a motorja a nagyon bajos DCi volt, hát azzal szívott is, de amúgy más baja nem volt semmi.

2017. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Kb 2 naponta látok francia kocsi vontatást,és mindig a kötél hátsó végén vannak,arról nem beszélve h a régebbiek előszeretettel gyulladnak ki. Múltkor látom fordul ki egy kocsi az utcából,a kötél látszott ,de a vontatott autó még takarásban volt. Gondoltam magamban tuti valami francia szar lesz. Szép lassan megfeszült a kötél ,elindult a vontatóautó,és húzott maga után egy fosrönót. Felröhögtem hangosan,így legyen ötösöm a lottón. Bemész egy japán autó szervizbe,bent áll 4 autó,bemész egy franciákra szakosodott műhelybe kb az utcán áll a lerobbant kocsikból a sor vége,bent meg hangosan anyázó szerelők. Csúnyák is,megbízhatatlanok is.
2017. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem túl szép forma (elsősorban ez az oka), összeszerelési pontatlanságok, billegős futómű, rövid ülőlapú ülések, szűkös utastér, rossz vezetői pozíció, elektromos rendszer meghibásodások. Ennyit a Thaliáról.


Renault pedig alapvetően teli van elektromos cuccal, és az mondanom se kell, hogy meghibásodik. Sokszor.

2017. márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Részben divat fikázni a franciát, másik részben meg ezek régebbi tapasztalatokon is nyugodhatnak.
2017. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
28%
Lepontoznak, mert leírom nem ronda a Talia. Aki azt írja ocsmány azt is lepontozzák. Ti járjatok akkor gyalog b-zdmeg.
2017. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
Én se vágom, hogy miért csúnyázza mindenki annyira a Thaliát. Szerintem teljesen rendben van a formája, nincs rajta semmi olyasmi, ami kirívó lenne. Ja és a megbízhatósággal meg a minőséggel sincs semmi baj, ár-érték arányban nagyon jó. Én szeretem.
2017. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!