Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mert fikazza mindenki a...

Mert fikazza mindenki a renaultot? foleg azon belul is a thaliat?

Figyelt kérdés
csak azok szidjak akiknek nem is volt olyan kocsija??

2017. márc. 7. 13:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
95%
A bizalom törékeny virág, kérdező. A párkapcsolatok terén éppúgy, mint az élet egyéb területein is. Akár autóválasztás terén is. Évekig tart felépíteni, és elég egyetlen másodperc lerombolni. Elég egyszer hibáznod, hogy semmivé váljon. Nos, a franciák is hibáztak...
2017. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezek nem kicsit hibáznak, hanem meggondolatlanul terveznek. Lásd 2000-es évek legtöbb renaultja, az elsò lökhárítót is le kellett szedni, hogy egy tompított izzót kicserélj. 20 perc, és nem is minden autóvillamosságis tudja. Gondolj bele, mi lehet, ha valami komolyabbhoz kell hozzáférni.
2017. márc. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
A Thalián pont nem kell leszerelni semmit, 10 perc egy izzócsere, már nem azért. És műszakilag is egyszerű, könnyen szerelhető, elektronikai hibák nem annyira jellemzők. Nekünk itt áll az udvaron a Thalia, nemcsak kitalálom a dolgokat....
2017. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
52%

"Nekünk itt áll az udvaron a Thalia, nemcsak kitalálom a dolgokat...."


Hát ez az h áll :D Használnád egyből lenne hiba.

2017. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ja, fogyik belőle a benzin.
2017. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
@13: Tudom, a thaliában konkrétan nem így van, de az akkori clio/modus/megane hármasban igen.
2017. márc. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szóval, nekem egy Thaliam van. Nem új,2001-es, 9. hónapja hajtjuk, több mint 15 ezret tettünk bele. Mikor megvettem, az eredetvizsgával egybekötve le is műszakiztattam. Minden rendbe volt vele. Most cseréltem le a téli kerekeket vissza a nyárira, akkor látom, hogy a féltengely gumi harangok elszakadtak a tél folyamán,de ez szerintem nem azért mert Francia, hanem ez bármelyik autón előfordul,a héten kicserélem. A gyújtáskapcsolója megadta magát, először ráindított menetközben,sajnos ez végzetes dolog lett az önindítónak is,az 12 ezer volt bontóban,és ennyiért kicserélték,és hogy ne kelljen gyújtáskapcsolót cserélni,az indítást kivezette egy "start" gombra a villamossági szerelő.Akkoor elkezdtem egy kicsit köpködni,de a szerelő azt mondta, hogy ez nem Francia betegség, ez a Német autóknál is így van. Ami Francia hiba, hogy a vezető ülés alatt a kapcsoló csatlakozója kontakt hibás,és ezért,szokott néha a légzsákvisszajelző jelezni, hogy gondja van. Ennyi. A röhej az, hogy én pont Francia autót alíg látok traileren,mert valaki írta feljebb, hogy szinte csak azt lát,hogy húzgálják kötélen. A legjobb a Thaliaban, hogy amiért köpködik,mocskosul lent van az ára. Én millió környékén akartam autót venni ami ilyen idős,csak Német,és ezt megláttam,sehol egy rozsdafolt,4 felnire szerelt téli kerék hozzá 350 ezerért. És mondom,az állapota olyan volt,hogy az eredetvizsgával együtt egyből műszakit is megcsinálták,hozzá sem kellett nyúlni.Előtte Koreai autóm volt, ahhoz képest a Thalia egy álom. Aki most dicséri a Koreait,majd rájön,ha szervízelni kell. :D
2017. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Látod, ez van. Akinek van Thaliája, az szereti, akinek nincs, az köpködik alaptalanul.
2017. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!