Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleszaladtam valakibe hatulro...

Beleszaladtam valakibe hatulrol, betetlap nem volt egyikunknel sem, elerhetoseget csereltunk. Mi fog tortenni?

Figyelt kérdés
Beleszaladtam valakibe hatulrol, bar hirtelen fekezett, a felelosseg ugy erzem az enyem. A kar nekem semmi, neki azert lett, picit behorpadt a lokharitoja, es kitort egy ilyen kis fenyvisszavero piros uveg a lokharito kozepen. Felrealltunk, szemelyi serules nem tortent, rendort nem hivtunk. Betetlap egyikunknel sem volt, csinalt a masik fel egy par kepet a karrol, rendszamok lathatoak, mondtam neki hogy a szemelyimet is fenykepezze le. Egy lapra rairtam a telefonszamomat, hogy mi tortent, es hogy felelossegemet elismerem. Van ervenyes kotelezom, de az auto nem az enyem (egy barate). Azt mondta hogy hivja holnap a biztositot es jelentkezik. Mi fog tortenni, milyen modon fogjuk tudni ezt rendezni? Koszonom elore is.
2017. márc. 8. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátod pórul járt, ha biztosító fizet akkor azt rá fogják húzni, mert az ő felelőssége volt, hogy a kocsiját neked odadta. Emiatt emelkedik majd a biztosítása. Próbáljátok meg úgy rendezni, hogy kifizetitek a javítást a károsult részére és ha belemegy akkor nem is kell betétlapot írni a biztosítóknak, elintézitek egymás között aztán kész.
2017. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 egySanyi ***** válasza:
Biztosítózás után is ki lehet fizetni a javítást, kérdés megéri-e.
2017. márc. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor igen vastagon mérik a javítást...hagyd a francba a bónuszt... visszaugrik, oszt jónapot...de egy vasat nem kell fizetni...
2017. márc. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
hivd föl oszt adj neki vagy 20.000 et, esetleg max 50-et oszt kész, elvan intezve! ha nincs nagyobb baj felesleges biztosítózni...
2017. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én próbáltam megegyezni a hölggyel de ő elvitte a saját szerelőjéhez az autót, aki 200-300 ezer forintos összegekről beszél, ami még emelkedhet, úgyhogy meg fogom neki adni a biztosító adatait, aztán intézkedjen. Kicsit elrugaszkodottnak tartom az összeget, tekintve hogy az én autómnak konkrétan semmi baja, tehát nem gondolom hogy fizikailag lehetséges hogy a sérült autóban több százezres kár keletkezett. Az autószerelő oldaláról persze megértem, neki ez így buli:) Köszi még egyszer.
2017. márc. 10. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!