Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Beleszaladtam egy traffiba....

Beleszaladtam egy traffiba. Mekkora büntetésre számíthatok?

Figyelt kérdés

Hülye helyen volt kirakva, egy pillanatra elbambultam és nekimentem ennek az új csodakütyünek. Darabokra tört, személyi sérülés nem történt, a rendszámtáblám is letörött.

Nem történt gyorshajtás, de figyelmetlen autóvezetésért feljelentettek és bár a jogsit nem vették el, de azt mondták még bármi lehetséges és a készülék árát ki kell fizetnem, ami már így is elég húzós.


Mennyire kell számítanom vagy milyen büntetésre?



2015. nov. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hogy szó szerint. :-D Ilyet még nem hallottam. Miért az úton volt? Vagy lementél az útról? Ha hülye helyen volt, nem hiszem, hogy ki kell fizetned.
2015. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha régen nem volt semmi ügyed akkor jobb esetben csak kapsz egy szép kis 70 ezer forint bírságot és fizetheted ki az új csodakütyüt, amit jobban jársz ha kérvényezed a részletfizetést amit általában meg is adnak. A jogsidat nem biztos hogy elfogják venni de ha el is veszik akkor is max 2-3 hónapra.
2015. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet nekimenni? Nem hiszem hogy az útra volt felállítva. Lementél az útról vagy mi?
2015. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xd Ha ez igaz, akkor készülhetsz a legrosszabbra. Egy olyan lézeres sebességmérő 2-3 millió Ft.
2015. nov. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kocsit ma eladtam, holnap meg amúgy is elköltözöm külföldre. Sose tudják rajtam behajtani.
2015. nov. 15. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Gondolod te. Még ha igaz is lenne amit mondasz, akkor is be tudnák hajtani. Nem minden olyan egyszerű mint a te gondolkodásod.
2015. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!