Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Hazafele jovet en is beleszala...

Hazafele jovet en is beleszaladtam egy fix traffipaxba. Bemerhetett?

Figyelt kérdés
Nem tudom talan kicsivel gyorsabban mentem mint kellene. Sotet volt, es villant egy voros feny a traffirol. Az azt jelenti hogy atleptem a sebesseget es bemert?
2016. aug. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

az csak hülyítés volt..már régóta tilos szembevakuzni..sőt egyáltalán vakuzni.

a nem kamu, igazi sebességmérők már éjjel is jól látnak.

a villanás az csak úgy lehet, hogy szopatnak egy mobiltelefonnal...(sikeresen)


amúgy mennyivel hajtottál gyorsabban(az óra szerint)?


a talán kicsivel, az még nem okoz gondot.


szerintem nem fényképeztek le


jóccakát, aludj jól.

2016. aug. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az talan nem is vaku volt, lehet hogy azt lattam hogy mukodesben van a radar, lehet ez lattam. Voros villogas volt. Hat legyen igazad. Szerintem annyival nem mentem gyorsan hogy bemerjen. Joejt.
2016. aug. 29. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha lefotóztak, akkor az pár napon belül kiderül. Legkésőbb péntekig tuti megküldik a bírságot.
2016. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A traffinak az a vörös fénye az a lézer amolyan éjjel látó üzemmódja. Egyszer én is azt hittem hogy baj van pedig akkor épp egy utcából kihajtva mentem bele még jóval a megengedett sebességhatár alatt voltam, akkor egy ismerőst megkérdeztem és ő mondta ezt. Ha figyeled a sebességmérődet és tudod hogy azon az úton milyen sebességkorlátozás van lakott területen belül ugye tudod hogy 50 km/h ha csak nincs más tábla erre vonatkozóan de akkor is csak a kamerától pár méterrel tud bemérni téged és bírságolni ha rajtakap. Egyszer én is mentem gyorsabban a kelleténél és messze voltam még a traffitól amikor észrevettem hogy gyorsan megyek, így mire odaértem már lelassítottam amennyire kell és semmilyen bírság nem jött. Egyébként 4-5 munkanapon belül szokott jönni a bírság, de 60 munkanapon belül bármikor küldhetik késve, ha utána érkezik akkor az érvénytelen, de biztonság kedvéért célszerű utánajárni hogy miért is van ez.
2016. aug. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!