Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e értelme a tolató kamerán...

Van-e értelme a tolató kamerának vagy elég a csipogó radar?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyilván jobb, ha kamera is van, de ér-e annyit, mint az árkülönbség? Sima radar 50 ezer lenne, kamerás verzió 75000. Tehát 25 ezer a különbség. Nem tűnik soknak, de sok apró extra rendelése már sokra megy. Dacia Logan MCV-ről van szó.

2017. márc. 12. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Alapból bőven elég a csipogó, a kamerának nem sok értelmét látom. De ha már új autót vesz az ember, akkor nyilván beikszeled a kamerát is, ilyenkor nem kell hogy tétel legyen 25 ezer.
2017. márc. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a tolatóradar se segít, annak a kamera se fog. :)
2017. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
34%
Konnyu megszokni a kamerat ennyi penzt boven megèr. A baj a dacia
2017. márc. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%
Elképzelésem sincs ki az aki a mai autópiacról a Dacia-t válassza..
2017. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
53%
75000 ezer? Nem semmi. Én Aliexpress-ről rendeltem egy kívülre felrakható kis kamerát 12 ezerért, ami közvetlenül rácsatlakoztatható bármilyen Windows vagy Android alapú eszközre, amin megtekinthető a kamera képe.
2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

#4

Aki mindenképpen új autót szeretne, de pénzügyileg korlátozva van.


Én mindig úgy voltam vele, hogy a gazdagok vegyék meg az új autót, én meg 5 év múlva megveszem tőlük fele annyiért, és kapok egy szinte új autót, amiről nem tudod megmondani, hogy nem most gurult ki a kereskedésből.

2017. márc. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%
Küldd el kérlek azt a 12.000 forintos kamerát
2017. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
62%

#5

A kínai nem olyan minőségű, mint a gyári. Nem mindegy, hogy neked kell kivágni a radar miatt a lökhárítót, vagy benn van gyárilag. Nem mindegy, hogy a kamera képét az autó rádióján keresztül látod, vagy máshol, és az sem mindegy, hogy hol az a kamera. A VW-nél pl. a hátsó embléma alatt van, ami kinyílik, ha a kamera megy. Na találj olyan minőségűt aliexpressen.

2017. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

*Elírtam az elején az összeget.


Radar modul még Magyarországon is csak egy ezresbe kerül, amihez még kell egy ennek a jelét feldolgozó egység (mondjuk Arduino). Ez is nagyon messze van az 50 ezertől.

2017. márc. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#7: Most nem találtam meg azt, amit vettem de egy sima egyszerű kamera volt, csupán annyiban tért el (azért is volt ilyen drága), mert HD felbontással rendelkezett, kisebb volt fizikailag a többitől és egyszerűbben lehetett rögzíteni. Az "endoszkóp" kamera hasonlít hozzá legjobban, ebből lehet egy csomót találni Ali-n, már 2 ezerért is.


#8: Miért keresnék olyan minőségűt? Egy sima HD felbontású kamera megteszi (igen tudom, gyárilag nincs neki helye, oda kell vezetékezni, stb.), olyan 8-10 ezer Forintos összegbe kerül, és ennél nem is kell jobb. Teljesen megfelelő, jó képet ad, biztosan nem fizetnék azért annyit, hogy el legyen rejtve és hogy kinyíljon az embléma tolatáskor.

2017. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!