Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e értelme a tolató kamerán...

Van-e értelme a tolató kamerának vagy elég a csipogó radar?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nyilván jobb, ha kamera is van, de ér-e annyit, mint az árkülönbség? Sima radar 50 ezer lenne, kamerás verzió 75000. Tehát 25 ezer a különbség. Nem tűnik soknak, de sok apró extra rendelése már sokra megy. Dacia Logan MCV-ről van szó.

2017. márc. 12. 16:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
27%

"Én mindig úgy voltam vele, hogy a gazdagok vegyék meg az új autót, én meg 5 év múlva megveszem tőlük fele annyiért, és kapok egy szinte új autót, amiről nem tudod megmondani, hogy nem most gurult ki a kereskedésből."


Az a baj hogy alig vesznek manapság új autót, tehát nem tudod kitől megvenni 5 év múlva.

Na meg lehet hogy minden szervíz előtt teker vissza a km-órán valamennyit és soha nem derül ki hogy mennyi van benne valójában. Megy vele évente 30.000et de visszateker minden évben 20 ezret. Te meg megveszed abban a hitben hogy csak 50.000 van benne, még ékszíjat se kell cserélned... Közben meg vettél egy kocsit jó sok km-el garancia nélkül.

Új kocsi tuti 0 kilométeres, tuti nem volt rommátörve és garanciát is adnak rá.



Amúgy jó hogy megéri a tolatókamera. A csipogó szenzorai nem mindent vesznek észre és van hogy a lejtő alján is becsipog mert látja a talajt.

Haverom úgy törte össze a kocsit hogy a tolatóradarra hagyatkozott és nekitolatott egy másik autónak, egy csipogást hallott és már reccsent is a hátulja.

2017. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
52%

#10

Az ilyen munkákból lesznek a kókányolt autók.

2017. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 10-esnek mondom, hogy igaza van, én is így látom. Szivesebben vennék persze egy 4-5 éves jobb autót, nem Daciát, de csak megbízható helyről, ilyen meg nincs a használt autó piacon. csak az átverésről szól, ahogy olvasom, tapasztalom.
2017. márc. 12. 17:21
 14/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem a 10-es, 11-es válaszolóra gondoltam.
2017. márc. 12. 17:22
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van, a munkahelyemen mélygarázs van teli oszlopokkal meg szűk helyekkel ahol kanyarban kell betolatni és a radar állandóan az utolsó csíkon belül van a 10 centire lévő oszlop miatt. Elvagyok a radarral is, az is jóval több segítség, mint a semmi, de egyértelműen sokkal jobb lenne a kamera.


Ha egyszer meghúzod a sarkát komolyabban, az többe lesz, mint 25 rugó.

2017. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Munkám miatt sokat közlekedek Daciaval és jónak találom a kameráját, a csipogókat kifejezetten utálom.

Egyébként sosem használom mindig tükörből tolatok

2017. márc. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Én két hete vettem át az MCV-t, de amikor még én rendeltem tavaly, akkor nem lehetett bele kamerát kérni, csak csipogót. Nekem elég az is, de persze plusz 25-ért kértem volna bele a kamerát, az biztos.

Egyébként meglepően jó az autó, ha nem fapados felszereltséggel kéred, akkor simán megéri az árát, nekem 3,5-be volt az egész, és nem bántam meg.

2017. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Na szóval apró félreértés volt a 25 ezer, mert ha kamerás tolatót kérsz, akkor az igaz, hogy csak 25-tel drágább, mint a csipogó, de csak akkor veheted, ha megvetted a 75 ezres navit képernyővel. Úgyhogy a különbség így már egy 100-as, azt hiszem lemondok a kameráról.
2017. márc. 13. 18:06
 19/26 anonim ***** válasza:
Úgy egy 100ast megér a dolog, nem is a kamera miatt, mert az nekem sem kéne, hanem maga az, hogy nagynavis az autó, sokat dob az autó belterén és a hangulaton. Esetleges eladásnál is előnyt jelenthet majd az ilyesmi.
2017. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Ki ne hagyd az érintőképernyőt, utólag nagyon bánni fogod. Nekem is van az MCV-ben, nagyot dob a kocsi hangulatán.

A szalonban nézz meg egyet, amiben van, meg egyet, amiben nincs, és te is látni fogod.

2017. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!