Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1.9TDI vagy BMW 320D?

Anyadpasijavagyok kérdése:

Audi A4 1.9TDI vagy BMW 320D?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok és fogyasztás összehasonlítást fenttarhatóságot. Előre is köszönöm

2017. márc. 15. 13:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mindegy mert mind a kettőben nagyon tudsz majd feszíteni a panel előtt. A TDI megbízhatóbb de csak szerintem. Jöjjenek a BMW fanok.
2017. márc. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%
BMW fan vagyok, de szerintem is megbízhatóbb a TDI. A 150 lovas 20D sem rossz, de az már common rail, lehet rá költeni, ha valami lerúgott példányt sikerül kifogni. Cserébe jobban megy, meg talán kicsit kulturáltabb, nem annyira traktoros. Fogyasztásban szerintem hasonlóak, nincs nagy különbség.
2017. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
38%
Toyota, vagy Mazda, esetleg Honda eszedbe ne jusson. Arra nem csúszik le a kislányok bugyija. Nem hiszem el, hogy emberek még mindig itt tartanak.
2017. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

#3: 50%-ban esélyes hogy feketéző nepperek reklámozzák így a németből hozott használt roncs prémiumokat. Mert már kezd rájuk rohadni az a sok szar amit behordanak ezekből. Ezt már évek óta csinálják. A másik 50% meg a balek aki bekajálja hogy a németből hozott roncs prémiumok csak jók lehetnek.

Ezek azt terjesztik hogy a Mazda és a Toyota rohad. Sokkal több rohadó BMW-t láttam (ugyanannyi példányból) már mint rohadó Toyotát vagy Mazdát. Akkor most mi van? Ilyenkor úgy elkezdenek erőlködni hogy márpedig a Mazda és a Toyota rohad hogy aranyeret kapnak. Meg hogy a Toyoták nem olyan szépek és minőségiek. Aki ezt mondja az nem próbált még 2. generációs Avensist vagy 1. generációs Mazdát. Ahelyett hogy BMW-re próbálnák rábeszélni az embereket inkább Mazdát/Toyotát/Hondát hoznának külföldről. De ezeket a németek se szívesen adják el mert jól beváltak. A jobbakra helyben lecsapnak a kicsit szegényebb németek. Mi marad? A szanaszét használt német prémiumok. Mert jó az a keleti országoknak. Közben meg roncstemető leszünk. Már odáig fajultak a dolgok hogy sokkal gázabb ha Audid vagy BMW-d van mintha Toyotád vagy Mazdád lenne. A Lexust már meg se merem említeni ami minden szempontból jobb lehetőség. De a Lexus is drága ugye és marad a német által levetett prémium roncs.

2017. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
Japán fanok elfogadhatnák már, hogy nem mindenki egyforma. Nem mindenki ugyanazon szempontok szerint választ autót, és nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Nem kell téríteni. Lépjetek tovább a japán autós kérdésekhez!
2017. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azzal együtt, hogy én olasz párti vagyok :-)
2017. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

BMW-fanok meg elfogadhatnák már hogy nem kellene orrba-szjba a BMW-t nyomatni minden kérdésnél. Ennek az eredménye hogy szinte minden kérdező a BMW-nél lyukad ki. Miből hordják a legtöbbet használtan roncsként az országba? Na?

Engem nem érdekel hogy mit csak ne BMW-t és ne Audit vegyenek most már az emberek. Sok girnyedt feketéző autóneppernek az nem tetszik hogy valakik nem a BMW-kel ajánlgatják. Hogy büntetne meg titeket a NAV úgy hogy arról kulduljatok életetek hátralevő részében.

2017. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A tdi megbízhatóbb, illetve az időszakos szervize is olcsóbb. (nincs kartergázszűr a turbó előtt amit minden olajcserénél cserélni kell)
2017. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
7: Semmi közöd hozzá, hogy ki mit vesz, mindenki maga dönti el. A nepperes összeesküvés elméleteddel meg totál hülyét csinálsz magadból. Nálad elmentek otthonról, az is tuti. Szerinted ha az emberek Toyoták vennének, akkor a nepper éhen halna? A nepper azt fog hozni, amit könnyen tud eladni. Ha az embereknek VW és BMW kell, akkor arra fog ráállni. De igazából a németek is hülyék, mert ők is ezeket veszik, azért is van belőle ennyi használtan. De biztos azért van, mert a nepperek a német GYK-t is teleírták BMW-s és VW-s kérdésekkel. :)
2017. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#9: Már ott elbaxtad hog névtelenül nem tud az ember hülyét csinálni magából. Nem elmélet hanem pontosan így van. Sok hülye nepper bespájzolt BMMW-ből és most már egyre nehezebben tudják eladni. Most is próbálod védeni a kis szent BMW márkádat. Szánalmas de ez van. A többi szövegedet összefoglalom: bla bla bla. Ennyi értelme erőlködnöd. Szánalmasak vagytok a BMW-tekkel.
2017. márc. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!