Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1.9TDI vagy BMW 320D?

Anyadpasijavagyok kérdése:

Audi A4 1.9TDI vagy BMW 320D?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok és fogyasztás összehasonlítást fenttarhatóságot. Előre is köszönöm

2017. márc. 15. 13:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy nem tudom a neved, még pontosan tudom, hogy hülye vagy. Szóval de, sikerült. Az elméleted továbbra is nevetséges, attól, hogy szerinted tény.

Hol olvastál te olyat, hogy én védtem itt bárkit vagy bármit? Én csak a hülyeség ellen vagyok. Szerintem az a szánalmas, aki az autója alapján ítéli meg a másikat, ellenségként lát mindenkit, aki nem úgy gondolkodik, mint ő, és beleugat olyan dolgokba, amihez semmi értékes információt nem tud hozzátenni.

2017. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

A te véleményed a te dolgod. Én nem veszem magamra mert nem érdekel mit kaparsz ide. Nekem továbbra is bla bla bla amit írsz.

A hülyeség az amikor itt 10 kérdésből 8-ban német prémiumot akarnak venni. Ezek után csak annyit mondok hogy bármit csak ne BMW-t vegyen.

Az meg hogy itt próbálják reklámozni a portékát egyes nepperek azt nem kitaláltam hanem belefutottam itt már jó néhány ilyenbe.

De te se erőlteted itt a BMW-t csak mégis itt tartunk és ezek szerint nem véletlenül gondolom azt amit. De biztosan ez is csak az én hülye összeesküvés elméletem. Vagy inkább a te logikai érzéked teljes hiányát jelenti.

2017. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 #KalányosAndzseló ***** válasza:

Nem tudom miért van itt az emberünk a BMW és Audi ellen ennyire. Azt pedig főleg nem értem,hogy miért nyomatja ennyire a japán autóit?!


Első dolog: Szerintem mindenki maga dönti el,hogy milyen autót szeretne! Ha ő neki ezek tetszenek, akkor ilyet fog venni és kész! Miért kell egyből kioktatni, hogy 20 éves levedlett szar? Nem is írt árat, hogy mennyiért szándékozik vásárolni ilyen típust! Van aki ezeknél öregebb autókkal jár és boldog! Pedig lenne pénze másra is, de nem akar egy agyonelektronikázott sz@rt megvenni! ( Van pár ismerősöm, akik W124-essel járnak, pedig akár kettővel újabb E osztállyal is járhatnának,ha a keresetüket nézem...de nekik bőven elég ez is és ezt szeretik! )


Második dolog: Amiket felsorolt, láthatod: Mind dízel! Japán dízelből mire gondoltál? Mert amiket írtál, mint például 1. generációs Mazda - az viccnek is rossz! Autószerelő vagyok, de olyan rossz motort, mint a Mazda 6 első generációjának a dízel motorja Én még nem láttam! De sebaj, hát meg kell élni valamiből! És akkor idejön,hogy mellé szétporlik a karosszéria! Aláírom,hogy a benzinese jó, de itt nincs benzines írva!


Harmadik dolog: Igen, a BMW-nél is vannak bajok a rozsdával,de annak van élménye is valamennyi. Ezt a japén autóknál Én nem érzem át, pedig vezettem már párat! De ezért van két tábor! Te pont az ellentettje vagy ennek, Én ezt elfogadom csak ne gyere ide hülyeségeket terjeszteni, mert ez már bőven OFF topic tőled!


Negyedik és egyben utolsó dolog: Nekem két autóm van jelenleg az egyik egy városi autó az a Subaru Tribeca benzines. A másik pedig: Audi A4 b5 1.9 TDI AFN. Hogy miért ilyen öreg autóm van a másik mellett? Elmondom!


-Az Audi ezt a karosszériát nagyon eltalálta! Nincs rajta rozsda és nem is lesz! Csak akkor rozsdásodnak el,ha törve voltak és nem kezelték ki őket jól utána!

-Ez a motor még mindig nagyon megbízható! Az enyémbe most van 482 ezer kilométer, ez biztosan nincs tekerve, de még ma is elindulok vele akármerre,ha kirándulásról van szó! Ezért is tartom ezt másodiknak! A fogyasztása elképesztő! Ha nem sietek, akkor beáll 5 liter alá, ha nyomom neki vagy pályázok akkor olyan 6 literrel elvagyok! Nincs benne semmi bonyolult alkatrész még! Ha esetleg az út során elromlana akármelyik útszélén tákolható a következő szervizig! Turbót és kettős tömegűt Én cseréltem már rajta, így tudom, ha esetleg elakarok menni 2500 kilométerre vele, akkor beülök és elvisz! Mindezt 2 tank üzemanyagból!

-Az utastere még mindig megállja a helyét és nem zörög benne semmi!


Szóval ennyi lenne az észrevételem! Nincs jogod ítélkezni mások felett, mivel nem tudod miért vesz/miért van ilyen autója valakinek! Nem mindenki menőzésre veszi az autót és nem is a német fost veszi meg egyből! Kár általánosítani! De azért érdekelne, hogy Te milyen autót használsz a mindennapokban?! Az írásod alapján, már ha meg nem sértelek - igazából pont nem érdekel, mert Te is végig sértettél itt mindenkit kényed-kedved szerint - egy 2-300 ezer forintos japán rothadó autó tulajdonos vagy és zavar, hogy más tovább már gondolni és inkább bevállal egy "bajosabb" autót és nem marad a "megbízható" technikáknál! Már bocs! :)


Üdvözlettel: Egy Németországban élő autószerelő.

2017. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Előtted írtam hogy nem direkt a japán autókat nyomatom. De ne zavartasd magad "emberünk". De te is nyomatod a német autókat. Úgyhogy akkor meg ne panaszkodj. Így teljesen hiteltelen az ellentámadásotok hogy bort isztok és vizet prédikáltok. Mazda MPS-t nem vezettél még ezek szerint. Az átlagos BMW-kben meg átlagos Audikban meg annyi a vezetési élmény mint egy átlagos Mazdában. De hogy mondjak valami mást akkor ott az Alfa Romeo. Na az már élmény ezekhez képest. Ja hogy az meg szerintetek széthullik. A Volvóról is egy sor bődületes hülyeséget terjesztetek. De térjünk vissza a Mazdához. Mert a BMW-nek és az Audinak nincsenek betegágy motorjai? Csak túl vannak hypeolva és ennyi. BMW az isten (és az Audi) nektek. Nem csoda hogy ekkora ellenszenv övezi a német prémiumautósokat.
2017. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#13 Szép összefoglalás, én még annyit hozzátettem volna a mazdához, hogy akinek fáj az vw konszern máló gumiborítása, annak a mazda kopó "bőre" se fog jobban tetszeni.
2017. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Bocs hogy újra idevonszoltam undorító testem de még írok néhány mondatot gusztustalan virsli ujjaimmal.

Németországban dolgozó autószerelő úrnak (ha tényleg igaz - bár mindegy) abban igaza volt hogy egy Suzuki Swiftem van. Van rajta szép nagy spoiler hátul. Sportlökhárítók. Ál légbeömlők. Széles turbo matrica a hátsó szélvédőn és Suzuki racing feliratú az elsőn. Suzuki sport matrica az oldalán. Ezüst turbo felirat van a GLX után ragasztva. 60-as sportkipufogó vég van rácsavarozva. Nagyon dögös sportgép. X6-os BMW-ket és A8-as Audikat alázok vele úgy hogy a gázpedál alá egy gumibakot szereltem nehogy egyszer is padlógázt nyomjak és túl gyorsan elszálljon.

2017. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Mosqu!to ***** válasza:

Ne hozzuk ide a Mazda MPS-t! Én se említettem RS Audikat vagy M-es BMW-t! Nem nyomatom a német autókat csak az Audit hoztam fel, mert ez van most! Az Alfáról nem mondok rosszat,az nekem is tetszik! Gondolkozom már régóta egy 159 Alfán, csak mint írtad elég problémás...Így nem nagyon akarok belevágni, most jó ez a benzintemető Sub/megbízható Audi kombináció! :)


"A Volvóról is egy sor bődületes hülyeséget terjesztetek. De térjünk vissza a Mazdához. Mert a BMW-nek és az Audinak nincsenek betegágy motorjai? Csak túl vannak hypeolva és ennyi. BMW az isten (és az Audi) nektek. Nem csoda hogy ekkora ellenszenv övezi a német prémiumautósokat."


- Én ugyan nem terjesztek róla semmit, fordult meg pár a szervizben az évek alatt, de nekem közömbös. Tetszik a formavilág kívül-belül,de nem fog meg annyira, hogy vegyek is egyet! :)


"Bocs hogy újra idevonszoltam undorító testem de még írok néhány mondatot gusztustalan virsli ujjaimmal.

Németországban dolgozó autószerelő úrnak (ha tényleg igaz - bár mindegy) abban igaza volt hogy egy Suzuki Swiftem van. Van rajta szép nagy spoiler hátul. Sportlökhárítók. Ál légbeömlők. Széles turbo matrica a hátsó szélvédőn és Suzuki racing feliratú az elsőn. Suzuki sport matrica az oldalán. Ezüst turbo felirat van a GLX után ragasztva. 60-as sportkipufogó vég van rácsavarozva. Nagyon dögös sportgép. X6-os BMW-ket és A8-as Audikat alázok vele úgy hogy a gázpedál alá egy gumibakot szereltem nehogy egyszer is padlógázt nyomjak és túl gyorsan elszálljon."


- Ugyan már! Ha normális hangvételben beszélsz, akkor szívesen látunk itt, még ha Off topic is! :) Nem tudom mi értelme lenne itt "nagyokat" mondani név nélkül egy anonim oldalon?! :) Itt a végére nem szeretnék reagálni,ha nem bánod?! Tetszett az irónia benne és tetszik,hogy végre lazábban veszed a dolgot!

2017. márc. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Jó csak most akkor két névvel is írsz?
2017. márc. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 #KalányosAndzseló ***** válasza:
Igen...Munkaszüneti nap miatt együtt a család és nem csak Én használom a gépet - ergo többen is vagyunk (3) akik fent vagyunk Gyk-n. Ha érdekel a dolog jobban kifejtem privátba, de nem akarok Offolni jobban! :)
2017. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Privátolni nem tudok mert céges szerveren keresztül trollkodok és valamit szűr valamit nem.
2017. márc. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!