Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Reggeli indításkor elszált a...

Reggeli indításkor elszált a vezérlés. Be se indult a kocsi! Mire számíthatok? Hengerfej teljesen tönkrement?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 12:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Egy hengerbe volt 7es kompresszió , a többibe 0.
2017. márc. 20. 12:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi? milyen motor?
2017. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A lényeg a hengerfej levétele után állapítható meg.Még endoszkóppal sem állapítható meg a hiba teljesen,hogy miket kell cserélni 100%-ban.A 0 kompresszíós hengerekben a szelepeknek nagy vszínűsséggel annyi,de a 6-osban is lehet,vagy van szelepszár elhajlás.A dugók állapota is csak levétel után mérhető fel.Ha nagy a baj,akkor én megnézem a hajtókar csapágyakat is.Szerintem itt nagy lesz.A hengerfej nem mindég sérül,de a szelepeket mind cserélném kapásból a szelepszár szimeringekkel,ha már 1 is elhajlott,de itt több lesz.A szerelőd majd átnézi.
2017. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eco-tech 1.8
2017. márc. 20. 12:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Kompressziót hogy mértetek? Ahhoz rendesen át kell forogni a motornak.
2017. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyertya helyére be a nyomásmérő, és önindítózás. Így lett mérve. Még nem tudjuk mi történhetett a vezérlésbe 25000km-van, 2013ba cserélték, tegnap néztem hogy nincs a szíj elszakadva. Létezhet, hogy a vezérlés átugrik egy pár fokot és csak bekell őket állítani? Vagy kompressziónak ebben az esetben is kéne lennie?
2017. márc. 21. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!