Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a megbizhatobb? Opel...

John117 kérdése:

Melyik a megbizhatobb? Opel astra f, regi swift, vw polo 3 vagy classic, seat cordoba toledo 95 es 99 kozottiek. Melyiknek jobb az uzemeltetese? Szerelese? Alkatreszek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Swift jobb minden szempontból ha minimális szinten karban van tartva. Kipufogó szeret kilyukadni de nem drága hozzá az utángyártott dob. A fogyasztasról meg a többiről litàniákat olvashatsz.
2017. márc. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
Nekem volt suzukim, igaz nem voltam megelégedve vele. De szerintem ezektől mindegyiktől jobb. Az opelt ha utánam löknék se kellene, a rozsdásodás miatt. A poloba utaztam egyszer , hát szűkebb a hely benne mint a trabantba. A seatot nem ismerem, de én még jót nem hallottam róla.
2017. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Egyértelmű hogy a Swift. Olcsó fenntartani minden szempontból.
2017. márc. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A közhidelemmel ellentétben, ha jó az alap, akkor egy Corsa B, Astra F olcsóbb fenntartású mint a Swift, bár az eltérés minimális.
2017. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
"olcsóbb fenntartású minta swift" na mesélj :D Te is az unixhoz jársz minden szarért? vagy csak valahol az agyadba mosták?
2017. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Jo lenne meg ha irnatok!
2017. márc. 25. 01:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem az unix-hoz járok minden sz/rért. Nem is én találtam ki...
2017. márc. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Azért az f astra egy fokkal jobb kategória mint a régi swift, karosszéria is masszívabb, nekem kombi van tiz éve most 24 éves. Tágas megbízható, és fenntartása is olcsó de minden autóra költeni kell ha használod. Igy egy voks az f astra mellett.
2017. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még jó Suzuki-val nem találkoztam. A motor-váltó még okés mert gondolom japán de a kaszni, belső tér minősége egy vicc. Főként a leszakadó kalaptartó és a folyton beragadó gázpedál... Javítani is egy borzalom.
2017. jún. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!