Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangfalakat válasszak?

Atommaghasytó kérdése:

Milyen hangfalakat válasszak?

Figyelt kérdés
Egy 1-es swiftem van, és szeretném kicsit feltornázni a hangtechnikát benne, mert sokat hallgatok benne zenét. Most avn benne elől, ill. hátul 2-2 10cm-s valamilyen hangfal, amik egész szépen szólják a magas illetve többé kevésbé a középhangokat is. A kérdés, hogy vegyek 2 ovál-hangfalat, vagy inkább 4 10cm-et+ mélynyomót? esetleg konkrét példáknak is örülnék, nem tudom hány w szükséges, mert nem szeretném túl lőni se, meg azt sem szeretném hogy kevés legyen. Előre is köszönöm.

2017. ápr. 15. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Jótanács: autóba hangszórót tudsz venni, nem hangfalat. Csak azért mondom, nehogy körberöhögjenek a boltban.
2017. ápr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm. tényleg, elírtam.
2017. ápr. 16. 10:37
 3/4 monakritika válasza:
Szerintem a 4 hangszóró és a mélyláda lenne a jobb döntés. igaz melósabb de megéri. M.N.C ajánlom
2017. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3, köszönöm. Esetleg típus példa a 10cm-sekre, illetve hogy hány w-os mélynyomó kellhet nekem?
2017. ápr. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!