Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni?

Milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Régebbi típusokra gondoltam. Ez lenne az első autóm.

KB. 1998-2004-es évjárat között.

(450-550E forint)

Az alábbiak közül melyik lenen a legjobb?


Suzuki swift.

Volkswagen golf, polo.

Opel astra g

Seat leon, cordoba

Mások is érdekelnek, ha van valami jó, vagy aránylag jó autó.


Ami érdekel: Fogyasztása.

Teljesítménye.

Használhatósága.

Szerviz igénye és költsége.

A kaszni horganyzott-e, mennyire rozsdál.

Stb...



#autó #Milyen autót érdemes venni
2017. ápr. 24. 19:32
1 2
 11/12 kiitos ***** válasza:

"akármilyen autóm is lesz, egy alváz védelem lesz rajta csinálva"

És akkor azt hiszed hogy eltűnik a rozsda?

Ami először elkezd rohadni egy autón az nem az alváz.

A rejtett helyeken rohad és főleg a peremek alatt ahol a több lemez össze van ponthegesztve. Tipikus helyek: küszöb, sárvédőívek, tankbetöltő nyílás környéke stb.

Az aljáról menet közben könnyen letisztul a rászóródott sólé, az ilyen rejtett helyekről a kedves gazdinak kéne letisztítani.De a legtöbben csak mennek az autóval , és amikor észreveszik a rozsdát akkor már belülről kiért a lemezen keresztül. Kasznis tudna mesélni.

Nekem f-astra volt. kis lyuk a küszöbön, megjavítjuk. Addig tépkedtem a rozsdát amíg kellett egy teljes javítóelem.Ja és belül a küszöbben a belső tartóhíd is csak nyomokban volt felismerhető, konkrétan a fele meg sem volt.

Az üregvédő az ott volt szépen amit belefújtam 2 évvel előtte. ráragadt az akkori rozsdára, egyfajta hártyát alkotva. szart sem ér így már. Amikor elvitte a bontós az alváz olyan állapotban volt akkor is mint új korában .

2017. ápr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11

Nem hiszem, hogy eltűnik a rozsda.

Ne hidd azt, hogy az alváz védelemmel a féltengelyt, meg az ülés alját akarom lekenni, úgy hogy nincs megcsiszolva a felület. De egyébként köszi a részletes tájékoztatót.

2017. ápr. 26. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!