Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek is felemelő érzés,...

Nektek is felemelő érzés, hogy kint vár rátok az autótok, meg tudtok bele pakolni, mint valami raktárhelyiségbe?

Figyelt kérdés
Már 5 éve van saját autóm, de időnként mindig rácsodálkozok az előnyökre. Illetve, hogy mennyire kitágult azóta a világ.
2017. ápr. 28. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is felemelő érzés, hogy kint vár rám az autóm, meg tudok bele pakolni és kitágult a világban történő mozgásom tere.
2017. ápr. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 longlife ***** válasza:
Amíg el nem lopják jó ez az érzés.
2017. ápr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En inkabb mindennapi szuksegletnek mondanam, mintsem felemelo erzesnek.
2017. ápr. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem raktárként tekintek rá. De attól még örülök neki, hogy van.

Igaz, a "kint vár rátok az autótok" érzést nem ismerem. 43 éves, az elmúlt 10 évet, amit nálam töltött, végig garázsban tudta le. Amíg ezt meg tudom neki adni, addig nem is lesz másé. :-)

2017. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már az felemelő érzés hogy tudok mivel közlekedni, nem kell menetrendhez igazodnom, nem kell várnom egy buszmegállóba mint aki nem normális, szerintem elég megalázó dolog ott állni és várni, de időnként persze erre rákényszerülök hiába van autóm, de például ha hosszú útra megyek csak autóval teszem, utálok sok utas közt gubbasztani és hallgatni a sok hülyeséget amiről egyesek beszélni tudnak, és magam osztom be az időmet, magam döntöm el mikor állok meg, és hol, és persze sokkal előbb érek oda ahova akarok mint busszal például. Nagy bevásárlásnál előny hogy nem kell táskákat cipelnem kilométerekig, és persze örülök annak hogy a munkahelyemre fele annyi idő alatt beérek autóval mint busszal.


Az hogy úgy tudok bele pakolni mint valami raktárhelyiségbe az túlzás mert nincs akkora helyem, viszont kényelmes ha sok cuccot viszek valahova.

2017. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is szeretem az autómat, pont ezért nem használom raktárnak.
2017. ápr. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az a felemelő benne, hogy nem kell buszra várni, más baromságát hallgatni rajta, nem köhögnek a nyakadba, nem kell más izzadt szagát elviselned, más hajtetveit összeszedned, olyan hőmérsékletet csinálsz amilyet akarsz, gyorsabban hazaérsz, el tudsz menni a boltba, szabad vagy vele stb.

És igen, az is rohadt jó, hogy a boltból kifele a dögnehéz ásványvizet nem kézben vagy buszon kell hazahurcolni hanem viszi a kocsi.

2017. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!