Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek egy 17-20 éves...

Szerintetek egy 17-20 éves Renaultot, vagy inkább egy Mercedest vagy VW-t érdemes venni, persze figyelembe véve, hogy mindegyik megkímélt állapotban van? 150-200 ezer forintért lehet venni egy aránylag megbízható családi autót?

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
merci ,rönó,vw
2010. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mercedes, VW, Renault.

Ha számít a fogyasztás (ezen az árszinten biztosan), akkor az első kettőt cseréld meg.

2010. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2 évesnél öregebb franciát, ne... :S
2010. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Franciát ha lehet hagyd ki, hacsak nem szeretnél túl sűrűn a szervizesekkel kávézgatni... :D
2010. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képzeljétek nekem francia autóm van (Renault)... 10 éves múlt, minden nap használom, de kopó alkatrészek cseréjén kívül SEMMI baja nem volt.. Ez hogy lehet... Ja, 1ébként is olcsó az alkatrész hozzá (ha nem a Ba*****tnernél akarod javíttatni). Amúgy megbízhatóság szempontjából jó még a Merci is.
2010. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 omadjoe ***** válasza:
mercinél nézd meg a balos ülést! mert ujonan közel 200e ft, bontva ritka mint a fehér hollo. de az csak 12e ft. héten w124-esét kellett megcsinálnom. hegeszteni felesleges, mert hegesztés mellett, ugyis eltörik. személyszerint én rönot nem vennék. inkább merci. rosszabb esetben VW.
2010. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem egy 4 éves újonnan vásárolt diesel Renault Thaliam van és lakás vétel miatt adnám el, és vennék egy régebbi autót. Hozzá tenném, hogy soha semmi baj nem volt vele, habár már 92000 km-t tettem meg vele. Fogyasztása 4,5 l illetve 80 le-s a motorja. Nagyon elégedett vagyok vele. Szerintetek miért vannak ilyen rossz véleménnyel a francia autókról?
2010. máj. 15. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert kényesek! A magyar utak hamar gallyra vágják! Ráadásul az emberek inkább kenyeret vesznek a családjuknak és nem a drága féltengelyt (vagy bármi mást) fogják jó pénzért kicseréltetni. Aztán a hibával együtt tovább passzolják, az új tulaj meg szidja, mint a bokrot. Innen a rossz vélemény. Használtan én sem vennék az fix, akár hány éves is legyen! Bár tény, hogy kényelem szempontjából nagyon jók, de az alkatrészek is ugyan olyan borsos áron vannak hozzá...
2013. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!