Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen kezdő motor és meg...

Ez milyen kezdő motor és meg tudnám tartani?

Figyelt kérdés

ETZ MZ 125 a terv kezdő motornak, és nem futja nyári munkával CBR 125 re meg ilyesmikre, a keret az 100E Ft körül van, gondoltam ezt felújítom, hogy pöpec legyen olcsóbban.

Későbbiekben sportmotort szeretnék, nem enduro-t, így lehetőleg úgy mondjátok :D És nem erdőbe akarok menni, 70%-ban városban, utakon, és a maradékban talán kisebb földesutakon. :D

Illetve 15 éves vagyok, még kell 2 év, hogy meg legyen a motor, de jelenleg tudok simsont vezetni, 57-60 kg vagyok és úgy 177-180 cm körül, és igaz álló helyzetben, de meg bírtam tartani a közel 206 kg YZF-R Thunderace-t, tudnék vezetni mz-t ilyen ,,paraméterekkel"? :D



2017. máj. 4. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tudnál menni vele.

De előbb szerezd meg az A1 jogsit, főleg ha városban akarsz vele mászkálni.

2017. máj. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen, eszem ágában sincs jogsi nélkül menni városba. :)
2017. máj. 4. 19:43
 3/4 Endr 72 ***** válasza:
Persze hogy tudsz.Bőven.Ismim lány,250-es ninja volt neki,most váltott gsxr-re.Sok sikert hozzá,és csak okosan.
2017. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 smitwesson ***** válasza:
Simán meg tudod tartani. A gond inkább a városi vezetés rutin hiánya inkább. Szerintem ameddig csak álmodozol az ETZ-ről addig robogózzál csak sokat és akkor megtanulod a szabályokat, felveszed a rutint és sokkal élvezetesebb lesz csapatni majd ETZ-vel.
2017. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!