Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki 2017-ben tett kresz...

Aki 2017-ben tett kresz vizsgát, az szerint mivel érdemesebb inkább a vizsgára készülni? Az e-titán tananyagban található próbavizsgával vagy a kresz vizsga gyakorlóprogrammal?

Figyelt kérdés
Két hét múlva lesz a vizsgám, az e-learning tanfolyamot már elvégeztem, már csak a vizsgára való gyakorlás van hátra. Van itt olyan, aki idén vizsgázott kreszből meg tudja mondani, hogy melyikkel célszerű gyakorolni?
2017. máj. 15. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Tanuld meg a KRESZ-t, sőt ne csak tanuld, hanem értsd is meg és nem lesz gondod a vizsgával!

Az úton nem lesz idő gondolkozni, hogy a helyzet melyik gyakorló feladatra hasonlít.

2017. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez minden volt, csak nem válasz a kérdésre.

Nem írt olyat, hogy nem akarja megtanulni.

Az volt a kérdés, hogy mivel gyakoroljon.

A gyakorlás tanulás, nyilván az a célja, hogy megtanulja.

Értő olvasás...

2017. máj. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Márciusban vizsgáztam, csak az e-titanon gyakoroltam, elsőre meglett.

Szerintem jól össze vannak rakva a gyakorló feladatok.

Sok sikert!

2017. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már kb fél éve tanulok saját szabadidőmből előre a KRESZ-re mert nyáron kezdek és nem egyszerű hirtelen mindent megtanulni, én edukresz-t meg szakoe-t mondanám jónak, mert azokat ismerem, de szerintem gyakorolj azzal amivel jobb, vagy egyszer ezzel, egyszer azzal, én is sokféle oldalon meg könyvből is olvasgatom, gyakorlom a dolgokat, de most ne nézzetek hülyének, de ha "élethűnek mondható" KRESZ tanulást is szeretnél, javaslom az EURO TRUCK 2 Multiplayer-t :) Ott aztán vannak szituációk, meg helyzetek, és van személyautó is a játékban, kamiont leszámítva a KRESZ az KRESZ marad :D Lényegre térve interaktív alternatívák és jól jönnek.
2017. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ZsaaZsaa válasza:
Utolsó, csupán jóindulatból: a szakoe borzasztó, az autóssulimnál eltiltottak tőle mindenkit.
2017. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok: XD az kemény pedig friss, de ha ezek szerint nem tűnik nagyon hatásosnak, legalább arra megtanítja az embert, hogy 1 percen belül döntsön, ha nincs más oktató cucc, de amúgy a kreszteszt.net se rossz oldal, mert az is megoszló fele támadja, fele ajánlja, ott a vizsgakérdések legalább változók össze-vissza dobál mindent ami az oldalon van.
2017. máj. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!