Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy melegben rosszabbul...

Miért megy melegben rosszabbul a motorom?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy hidegben sűrűbb a levegő, vagyis több oxigént tartalmaz, ezért gondoltam arra hogy talán a karburátoron kellene állítani, mert túl sok benzint kap melegben kevesebb levegőhöz. Egyébként egy 125-ös 2 ütemű endurókrossz motorom van, dellorto vhsb 34-es karbival. Hűvösebb időben nagyon jól veszi a lapot, olyan mintha könnyebben kipörögne.

2017. máj. 21. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy rá egy kicsit az a karbi? Láttam már 125-ösön 34-est, de nem ideális, ha nem nyelezed állandóan, akkor semmi értelme, csak rosszabb lesz alul.
2017. máj. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy túl nagy lenne, gyárilag is ez a karbi van rajta. Elég gyakran nyelezem, néha szoktam vele krosszpályán is menni. Igazából hűvösebb időben nagyon jó, melegben is bőven használható azért csak gondoltam, hogy jön a nyár és a melegebb időhöz karburálnám ha az segítene valamit.
2017. máj. 22. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor az ilyen.
2017. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!