Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek volt igaza? Szerencsére...

Kinek volt igaza? Szerencsére nem lett baleset. Egy kamion a szembe sávba ment át hogy lekanyarodjon egy mellék utcára. Én mentem a normális sávban, mire a kamion elkezd kanyarodni. Főúton történt, az autóm jó féke mentett meg

Figyelt kérdés

persze nekem böfögött valamit. én 50 el mentem, Budapesten belül, ő pedig mögülem kibújt, majd a szembe sávban megállt, és elkezdett bekanyarodni úgy hogy én az úton mentem, nem engedtem be. szembe nem jött senki...



-------------------------

kamion itt áll

-------------------------

én itt haladok->

------------------...----


a pontokkal jelölt részbe akar kanyarodni. Ez egy FŐÚT!


2017. jún. 1. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%

Nem kerek a történet.

"50 el mentem, Budapesten belül, ő pedig mögülem kibújt, majd a szembe sávban megállt, és elkezdett bekanyarodni"


Mögüled kibújt, tehát eleve mögötted volt.

A szembe sávban megállt, miközben te mentél tovább ötvennel.

MAjd ezután elkezdett bekanyarodni, miközben te már ki tudja hol jártál.


Ha végig mögötted volt, és még meg is állt, hogy tudott eléd kerülni? Teleportált?

2017. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
úgy, hogy ő nem 50 el ment.
2017. jún. 1. 17:47
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

Te voltál a hibás, jobbról nem előzünk, pláne olyan járművet, ami jelzi a bekanyarodási szándékát.

Tudom, úgy fogsz emlékezni, hogy nem is indexelt.

Ha csattantok, téged meszelnek el a rendőrök.

2017. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úristen. Te tényleg agyalágyult vagy. Én nem előztem őt meg, ő előzött engem. Ahol állat az pedig a szembe sáv, tudod, a baloldali.... oda állt be, a szembejövő sávba. 2 sávos út, oda vissza forgalom.
2017. jún. 1. 18:05
 5/20 A kérdező kommentje:

ezen az úton történt, bár nem biztos hogy ennél az utcánál. [link]


jobb oldalt haladtam, ő meg beállt a baloldali szembe sávba....


remélem így már megérted. Bár a fene tudja, lehet te is egy *ú**agyú kamion sofőr vagy.

2017. jún. 1. 18:12
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig nem tiszta hogy tudott úgy megelőzni majd hirtelen megállni melletted egy kamion, hogy te végig 50-el mentél :)
2017. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
lehet igazad van, és nem mentem 50 el, de nem álltam, és nem 20 al mentem. normálisan haladtam ahogy biztonságosnak éreztem az autómhoz mérten. Azért írtam 50 et, mert az a megengedett sebesség határ amit nem lépek át.
2017. jún. 1. 18:28
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos velunk van a baj, de nekem sem tiszta...Azt megertem, hogy atment a bal oldali savba, mert ugy tud oda akkora jarmuszerelvennyel bekanyarodni, de ha moguled bujt ki, hogy tudtad volna elengedni? menet kozben megelozott es elotted akart bekanyarodni, vagy mi?
2017. jún. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Pontosan!!! satu fékeztem és vissza is tolattam hogy be tudjon menni a szemete.
2017. jún. 1. 18:39
 10/20 anonim válasza:
25%
A kanyarodás előtt mennyivel előzött le a kamion? Mert ha nem sokkal, akkor igazán megvárhatta volna, míg elcammogsz és utána kanyarodik. Ahogy néztem a kereszteződést oda nem férne be, ha a sávjából kanyarodna, ezért sorolt át. Ha használta az irányjelzőjét akkor szerintem rendben volt a manőver. Amúgy meg örülni kell neki, hogy nem lett baleset, csak elvesztegetett idő a mérgelődés :)
2017. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!