Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek volt igaza? Szerencsére...

Kinek volt igaza? Szerencsére nem lett baleset. Egy kamion a szembe sávba ment át hogy lekanyarodjon egy mellék utcára. Én mentem a normális sávban, mire a kamion elkezd kanyarodni. Főúton történt, az autóm jó féke mentett meg

Figyelt kérdés

persze nekem böfögött valamit. én 50 el mentem, Budapesten belül, ő pedig mögülem kibújt, majd a szembe sávban megállt, és elkezdett bekanyarodni úgy hogy én az úton mentem, nem engedtem be. szembe nem jött senki...



-------------------------

kamion itt áll

-------------------------

én itt haladok->

------------------...----


a pontokkal jelölt részbe akar kanyarodni. Ez egy FŐÚT!


2017. jún. 1. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ő volt a farok, de én sem értem, hogy egy bazi nagy, nehéz kamion hogy tud csak úgy pillanatok alatt eléd kerülni és befordulni. Ha meg már előtte vagy, akkor miért tolattál vissza, miért nem előre mentél tovább?
2017. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Elméletileg ő lett volna a hibás, de azért neked is lehetett volna annyi eszed, hhogy rájöjj, hogy mit is szeretne csinálni a kamionos.
2017. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kamionos a hibás, hanem a kérdező.

A KRESZ szerint tilos előzni jobbról, és tilos előzni a bekanyarodási szándékát jelző járművet abból az irányból, amerre kanyarodni akar.


Jöhetnek a negatívok, megszoktam, hogy itt a birkák vannak többségben.


Ha egy kamion meg tudott állni, majd elindulva elé tudott vágni, akkor a kérdező az a tipikus folyamatosan csigatempóban töketlenkedő, és a vélt jogaihoz foggal körömmel ragaszkodó legidegesítőbb sofőr-típus.

2017. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Hallod, utolsó, te egy kretén vagy.. Mondom hogy nem előztem. 2 sávos út, szembejövő forgalom. Vágod? aki itt előzött az a kamionos...
2017. jún. 1. 23:17
 15/20 anonim ***** válasza:
Emberek, ne b*sszatok már fel, hát nem értitek? Megelőzte a kamion és a kérdező elé gyors bekanyarodott...
2017. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy kamion nem képes ilyen manőverre, felborulna még üresen is.

A kérdező vagy 15-tel.gurult,vagy ő előzte jobbról a kamoont, mert nem értette mire készül (jobbra indexel balra húzódik)

2017. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem. Mögüled kibújt - tehát mögötted haladt. Majd a baloldali sávban megállt. Te közben 50 - nel haladtál folyamatosan.


Ekkor fogta magát és bekanyarodott eléd.


2.2 millió km - t vezettem, jó részét kamionnal, de a fentieket nem tudom elképzelni.

2017. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Érthetetlen marhaságot irsz kérdező.
2017. jún. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Azon az úton csepelen az arra járók több mint fele 70 felett megy...


Te a saját és az autód képességeinek megfelelően haladtál és ott ahol mindenki 70 felett veri téged megelőz egy kamion és megpróbál eléd befordulni? :D


Te tényleg valami igazi madár lehetsz a volán mögött :D

2017. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én értem. A kamion volt a hibás, ha úgy történt ahogy leírtad. De nem értem hogy egy ilyen egyértelmű kérdést minek kell feltenni.
2017. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!