Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Váratlanul leálló motor, majd...

Váratlanul leálló motor, majd teljes áramhiány oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek, mert ezer oka lehet. Inkább csak esetleges tapasztalatokat köszönnék meg.

14 éves Ignis, friss (egy éves) aksival, amivel rövid távokon és keveset szoktam autózni.


Teljesen váratlanul leállt a motor. Indítózásnál kerreg, de nem indul újra. Vészvillogó ki, mert rázzák mögöttem az öklüket. Aztán teljesen elmegy minden áram, az index sem megy.

Fél perc után újra indítózom, s azonnal működik minden, jár a motor, mintha mi sem történt volna.

Az aksin a kábelek megfelelően rögzítettek, s nem látok semmi furcsát.

Indításgátló van egy kicsit túltolva rajta. A gyárin kívül az előző tulaj rakatott bele egy rejtett kapcsolót, én meg - erről nem tudván - egy komolyabb szettet, ami egy csomó helyen elveszi az áramot.

De olyan helyekről nem, mint index.


Mi a fene lehetett ez?


2017. jún. 3. 14:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván a nagyon okos tulaj buherálása miatt zárlatot kap. Autóvillamoshoz kellene elvinni, megkeresni a nem oda való dolgot és megjavítani ahogy kell lenni.
2017. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!