Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyobb méretü autók között...

Nagyobb méretü autók között melyiket érdemes választani? Kia optima elsősorban 2. 0 szivó vagy opel insignia 1.4 turbo vagy 1.8 benzin?

Figyelt kérdés
Vannak alernativák optimába még a diesel vagy insigniába a diesel sokat autozok kis városba alig van lámpa vagy szerpentinesebb úton két város között kb 25 km. Vagy egy hasnált skyactivos mazda 6 2.0 165 le vagy valami másik megoldás?

2017. jún. 26. 06:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10-es az a "sok" gondot igazából a dpf-szűrő okozza, aminél néha elő szokott fordulni, hogy karbantartásra szorul.

Bár abban igazad van, hogy a Toyotáknál már ez is sok gondot jelent a megszokottakhoz képest.

2017. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Hetente vagy inkább havonta kicsit meghajtja a dieselt és öntisztítást végez részecskeszűrő
2017. jún. 26. 21:14
 13/23 anonim ***** válasza:
Ha meghajtja... A zömében városi használat azért okozhat gondokat ezeknél az autóknál.
2017. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek ezért is nézelődök benzines fronton
2017. jún. 26. 21:35
 15/23 anonim ***** válasza:

Tehát ha más hülye akkor jogodban áll neked is annak lenni, értem:)


Egyébként megindokoltad, gyerek, kutya, stb, ott elkél a nagy autó, de akkor már Insignia kombi. Éves 20.000-nél már elgondolkoznék a dízelen mindenképpen.

2017. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Tudsz vagyis volt van insigniad?? Volt benne részed az opel diesellel??
2017. jún. 27. 14:36
 17/23 anonim ***** válasza:
Valamiért nagyon bele van szerelmesedve az Opelba :-) Pedig egy insignia sehol nincsen egy Mazda6-hoz, de szerintem az új optima is veri rendesen.
2017. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Kérdeztétek az üzemanyag díjának térítését ebben annyit tudok mondani ,hogy a mai km-nek megfelelő díjat fizetik azaz 9ft/km ami mai mércével siralmas ,de még mindig több mint a semmi.

Dieselbe még felmerülne a passat B7 es generáció 140Le.

arról tud valaki valamit?

Vagy egy b verzió egy család autó?

A magyar piacon lévő diesel autók elég kétes eredetűek nehéz jót találni!!!??

2017. jún. 27. 19:04
 19/23 anonim ***** válasza:

Azért az Insignia nem véletlenül volt az év autója...


Valaki itt az oldalon nagy rá van csavarodva a Mazda 6-ra, ha valaki 200.000ért akar kis autót venni ott is előkerül a mazda 6. Ami egyébként nem rossz autó, de egy Opellal messze olcsóbban jössz ki.


A 140 lóerős CR TDI VAG dízel is jó motor, nincs vele gond.

2017. jún. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nézegettem anno insigniat van is itt egy elado 130 ezer kmrel 3 misi körül magyar szervizes abba csak nem kell lendkereket cserélni max megnézetni markaszervizbe a diesel alkatreszeket. 130 ezernél milywn problémak merülhetnek fel? Részeszkeszürőt csak cserélni lehet? Vagy javitani? Nem vagyok otthon ezekben. Az 1.8 szivo benzin keves ehhez a kasznihoz de még a 140 es turbó sem az igazi ez a generáció nehéz autó az új meg nekem drága cirka 8 millio
2017. jún. 28. 07:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!