Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hányszor bukott meg B...

Ki hányszor bukott meg B kategóriás forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 17:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
0...........
2017. júl. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt ilyen sokan mentek át elsőre? :O


Vagy városi legenda lenne, hogy minden apróságért buktatnak?

Velem az első vizsgán is rendes volt a vb, pedig szigorú volt és síri csend a kocsiban... Háromszor félreállíthatott volna, de csak negyedszerre tette, akkor egy veszélyes hibánál (rossz sávból kanyarodás egyirányú utca végén).


A második vizsgám sikeres lett. Ha akar, ott is tudott volna buktatni, pl. az összes gyalogos pár lépésnyire volt a zebrától, erősen kellett volna fékeznem és határeset volt mind. Szerintem látta, hogy nem sietek, akár elveszem a gázt is és nézem a gyalogátkelőket.

Veszélyesebb, nagyobb hibám itt nem volt.

2017. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
82%
Vizsgabiztosfüggő hogy bármilyen apróságért megbuktat-e. Meg állítólag van nekik valami norma hogy egy hónapban x számú tanulót meg kell buktatni. De ezt csak egy kollégám mondta aki hallotta valakitől, szóval ezt erősen fenntartásokkal kell kezelni. Viszont nincs kizárva hogy igaz.
2017. júl. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Azért olyanokért simán buktathat vagy nem, hogy nincs meg 100%-osan a biztonságos ajtónyitásnyi oldaltávolság (de nyilván túl közel sem megy az ember a parkoló autókhoz), a gyalogos odaért-e, a sárga lámpánál meg lehetett volna állni; 43 km/h sebességgel megy, talán túl bizonytalan, 52 km/h gyorshajtást követ el; elmara-e egy indexelés....


Mondom, nekem mindkettővel jók a tapasztalataim, azzal is, aki megbuktatott.

2017. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%

Azért olyanokért simán buktathat vagy nem, hogy nincs meg 100%-osan a biztonságos ajtónyitásnyi oldaltávolság (de nyilván túl közel sem megy az ember a parkoló autókhoz), a gyalogos odaért-e, a sárga lámpánál meg lehetett volna állni; 43 km/h sebességgel megy, talán túl bizonytalan, 52 km/h gyorshajtást követ el; elmara-e egy indexelés....


Mondom, nekem mindkettővel jók a tapasztalataim, azzal is, aki megbuktatott.

Az első négy amit felsoroltál az teljesen vizsgabiztosfüggő. Nekem pl csak sima hibapont volt hogy néha nem volt meg az ajtónyitás távolság. Nem 52 km/h-tól buktatnak. Már 51-től is. Az index elmaradás szintén azonnali bukás.

2017. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hibapont volt az ajtónyitás távolság... Direkt figyeltem rá, de ezek szerint nem eléggé.


Én a biztonság kedvéért nem mertem 50-el sem menni. Másik vb bizonytalanság miatt buktatott volna, de ennek tetszett, hogy óvatos voltam - mondta.

Az első vizsgán nagyon rágörcsöltem, hogy pont 50 kell - ez a görcs sok energiát elvett.

2017. júl. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
4x...
2017. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Hencsi005 válasza:
100%
Szia első vizsgám sikertelen.Elsőnek izgultam nagyon utánna annyira elbiztam magam hogy át mentem egy piros làmpàn.Követtem az elöttem lèvő autòt aki piroson memt àt.Legközelebb odafigylek.De tènyleg nagyon sokmindenre kell figyelni mert nem jàtèk a vezetés
2017. aug. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy olvasod e még Kedves Kérdező, de ma a 3. vizsga végre sikeres volt.... ha akart volna, simán buktathatott volna (a végén rossz ívben vettem egy jobb kanyart, padkáztam) , de addig semmi gond nem volt. Leparkoltatott, megkérdezte, hogy korábban miért buktam, majd "menjünk vissza a kiindulópontra". Kicsatolni készültem a b.övet,hiszen ilyenkor már az oktató viszi vissza az autót, de azt mondta, hogy vissza vihetem én. A kiindulási ponton mosolyogva ide adta a lapot, közölte, hogy szerinte éppen csak súroltam azt a patkát, rá kérdezett, hogy szerintem is? Majd gratulált és kiszállt.... Mázlim volt. Bár mást úgy is átengedtek elsőre, hogy többször nem tette ki az irányjelzőt, a tükröket is elfelejtette használni és le is fulladt többször. (Az irányjelző hiánya azonnali bukás, még ha magától ugrik vissza is és nem teszed ki azonnal újra ) 3 hibát írtak be neki....

Üdv: 6.válaszadó

2017. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Persze,figyelem a válaszokat:)

Húú,utolsónak gratulálok! Akkor sok múlik a vb jóindulatán.

Nekem sajnos még folyamatban...

2017. nov. 16. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!