Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hányszor bukott meg B...

Ki hányszor bukott meg B kategóriás forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 17:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
76%

Köszönöm :)


Az oktatók közt is vannak "befolyásosabbak" ,aki ismerős irányjelzőt többször nem használt, stb. is egy ilyennél tanult.


Igazából a 3 vizsgabiztosból egyik sem volt szigorú. Sőt, másodjára az induláskor rá kérdezett a v.b, hogy nem felejtett el v.mit? (Fékpróba) ,de még kapun belül voltunk -ezt jeleztem, majd megcsináltam a próbát és mentünk. Persze az azonnali bukást nem nézte el, részben jogosan, de mindegy, az már a múlt.

Ezt hallottam is, és most tapasztaltam: ha harmadjára, negyedjére fut neki valaki a forgalminak, és látják, hogy azért tud valamit, ha ront se esik kétségbe,bizonyos helyzetekben jól dönt (sárgára vált a lámpa és nem tud biztonságosan megállni, akkor nem satuféket nyom "ijedtében"-azért vizsgán sokan stresszelnek, rossz döntéseket hozna-, hanem tovább hajt) akkor engedékenyebbek a v.b-k.

Tényleg nem szabad túlizgulni. (Azt az állapotot nehéz elérni,tudom)

Kitartást kívánok Neked és mielőbbi sikeres vizsgát!

2017. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Nagyon sok múlik a szerencsén,és a vizsgabiztoson.

Én tudok nem egy olyan esetről,hogy a vizsgázónak rengeteg hibája volt(köztük vészhelyzetet is teremtett),mégis ELSŐRE átengedték...


Nekem 1000km-rel a hátam mögött,sokadik próbálkozásra,VÉGRE valahára sikerült.

Ebben az a legbosszantóbb,hogy az újabb vizsgára kb 1.5 hónapot kell várni.


Bár sok kudarc,elkeseredés,reményveszettség volt bennem,most mégis azt mondom kellettek nekem a pótórák,és talán most értem meg igazán arra,hogy sikerülhessen.

Persze volt,hogy egyszerűen a stressz tett csak be.

De valahogy muszáj az idegességen is felülkerekedni,mert így sosem fog sikerülni.

Nekem végig remegett kezem-lábam,de muszáj volt megmutatnom,hogy én ezt meg tudom csinálni!!


Hajrá mindenkinek!:)

2017. nov. 29. 10:18
 23/24 Gábor19... ***** válasza:
100%
Szerencsére elsőre át mentem. Pedig elvileg balfütyinek számítok. Kisvárosban vizsgáztam aztán itt sokkal könnyebb volt mert kicsi a forgalom, jelzőlámpa is csak 1 kereszteződésben van.
2018. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
84%
Mielőtt jön a sok menoző, hogy egyszer sem bukott.. En ma buktam. Önhibánól? Részben. Kreszt 1x sem sértettem. Ez nem mondhato el a jogsival rendelkezok 99%-rol. Szuk helyen kellett megfordulnom, es az egyik kerek erintette a padkat. Voltak mellette hibapontjaim? Voltak. Viszont mindegyik olyan kepessegre vonatkozott, amire az oktato egyszer sem hivta fel a figyelmet. Szoval ne mindig a tanulot okoljuk, hogy mennyire gaz, hogy lefizeti a vh-t. Az oktatonak egyszeruen nem erdeke, hogy megtanitson teged vezetni. Szarik arra, hogy milyen az anyagi helyzeted, de azert fizess a potorakert. En nem egyszer bittem el az oktatomat lottozni, mellekhelyisegre, bevasarolni stb Ezek utan hogy varhatja. Egy vizsgabiztos, hogy menj vegig a kijelolt uton anelkul, hogy egyszer sem hibazol...
2020. jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!