Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit tanacsoltok?

Ti mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
A csaladom hasznaltautot szeretne venni autokereskedesbol szerintetek erdemes vagy at fognak vagni minket mennyi ertelme van

2017. júl. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
40 éve vezetek, s ezalatt vettem egy pár használt kocsit. Én úgy szoktam csinálni, hogy ha megvan a kiszemelt példány, elmegyek a jóképű autószerelőhöz, megmondom neki, hogy figyelj, pajti, úgyis hozzád fogom hordani a kocsit, ha valami baja lesz, gyere már el, légy oly kedves, és segítsd átnézni. Megegyezünk az órabérben, oszt mehetünk is!
2017. júl. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon lámák vagytok, vigyetek szerelőt. Ha tetszik megveszitek. Hogyan vágna még át a kereskedő?
2017. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen, szerelő kell, de lehetőleg olyan, aki esetleg magához a típushoz is ért, ismeri a típushibákat, tehát eleve azzal kezdi, hogy azokat keresi.


egy átlagos szerelő, aki "látott már pár autót", tehát nem konkrétan az adott típusban tájékozott, lehet, hogy elsiklik a figyelme 1-2 apró, de annál drágább hibán.


na meg persze az sem hátrány, ha emiatt tudjuk is, mi mennyibe kerül, mert a legtöbb nepper nyilván titkolózik, meg teszi a hülyét, hogy ő erről nem is tud.

könnyebb alkudni, ha van mire.

2017. júl. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Alvázszámot kell lekérni. Az alapján ..nekem van ismerős.. lekérdezni a szervizt, de amugy is lekérdezik csak várni kell rá. majd megnézetni az alap dolgokat.
2017. júl. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag magyar használtautó vásárló makulátlan vadonat új autót szeretne az eredeti árának a töredékéért.


Volt is egy cikk az interneten pár éve olyan címmel hogy a Magyar használtautó-vásárló hülye.


Ha te nem ilyen vagy akkor már jó úton jársz. Egy néhány éves használt autón is vannak már sérülések vagy akár egy kis rozsda is előfordulhat és a motorjában kopások történtek. Ezért kerül egy használtautó az új árának a töredékébe.


A kinézett autónak lehetnek kisebb nagyobb hibái és ezeknek a felderítéséhez szakember segítségét kérd.

2017. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!