Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagymotorosok! Ti is féltetek...

Nagymotorosok! Ti is féltetek eleinte a motortól?

Figyelt kérdés

Szeretnék motorozni, az autóvezetés nem érdekel. Rászántam magam, hogy tavasszal leteszem az A korlátlant, és veszek egy Honda CBR600RR motort valamikor jövőre a nyár vége felé. Sokat olvastam erről a típusról, azt írják, hogy hosszabb úton is nagyon kényelmes, de városi járkálásra is tökéletesen befogható. Nagyon barátságos fenevad.


A kérdésem az, hogy nem leszek kicsit alacsony? 175 cm vagyok, le fog így érni a lábam?

Illetve hogy ti, mikor jogsira jártatok, mondjuk előzetes tudás nélkül, akkor féltetek? Mennyi idő volt, míg megismerkedtetek a motorotok tudásával? És persze milyen motoron kezdtetek, és jelenleg milyennek húzzátok a gázt? :)


2017. júl. 12. 14:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Horvátországban? Vagy úgy általában mondjuk európa motoros túrázócsapatai között hány ilyeféle jószágot figyeltél meg? - egyet sem, ugyanis az USAban elek es itt is motorozok. Koszonom hogy leirtad a reszletes valaszt.
2017. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is éltem az USAban. Nyugati part, San Diego, Kalifornia. ( Kis ideig Texas, Plano ).


Ez esetben végképp nem értem az érvelésed, ugyanis ott nem is használták a túramotor kifejezést.

2017. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!