Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin, gaz, diesel? Mi a, jo...

Benzin, gaz, diesel? Mi a, jo es miert?

Figyelt kérdés
Miert mondjak sokan, hogy mennyivel jobb a gazolaj mint a benzin pl?

2017. júl. 18. 22:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
28%
Ez szerintem hülyeség, hogy csak az vesz dízelt, aki sokat megy. Meg az is hülyeség, hogy annak nem éri meg aki keveset megy. Meg az is hülyeség hogy aki keveset megy, annak csak benzinest szabad venni. Nekem sokáig csak benzinesem volt saját célra. Céges autóval sokat megyek, természetesen az dízel. Most saját autóm is dízel. Azzal alig megyek. És akkor mi van? Ez tetszett. Ár érték arányban ez megfelelt amikor megvettem. Ugy látszik, ha majd pár év múlva eladom, amikor megunom, én leszek az egyetlen az egész világon, aki egy kevesebb kilóméteres dízelt elad. Nekem ez tetszett. És akkor mi van :) ? Nekem ne dumálja meg senki, hogy abban jobban tönkremegy ha kevesebbet használod. Ismerek millio embert aki keveset megy sajáttal, mégis dízelje van. A benzinesnek is ugyanúgy van baja, ugyanúgy költesz arra is. Abban is vannak költségesebb alkatrészek. Van egy két olcsó kiskategóriás benzines. Akinek kevesebb pénze van, úgyis azt veszi. Kár ilyenen vitatkozni. Szegény embernek csak annyi jut az autóra, h tankolja, meg használt gumit vegyen rá.
2017. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
#11 nem érted hogy miről van szó. Amit te csinálsz az pénzkidobás de a te dolgod. A benzin is rohadna ott unalmában a garázsban. Amúgy tényleg nem érted itt az egészet.
2017. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Beleöntöttem a gázolajat az autómba, amit a cégtől hoztam. Válaszom a kérdésre... Ha benzinesem lenne, akkor nem tehetném. Te nem érted. Ennyivel jobb a gázolaj a benzinnél. Most ne gyere azzal, hogy megloptam a céget. Aki céges autóval munkaidőn túl jár legyen az főnök beosztott, mind azért teszi mert elszámolható. 11 voltam. Én nem haragszom, csak az én véleményemet mondtam el. :) . kérdezz meg pár sofőrt, h miért nem akar hallani benzinről.
2017. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

Családban dízel van, rövid távokra, tönkre is ment sok dízelesség rajta. 10 év alatt ráköltöttünk 700-at és 900-at spórolt meg nekünk egy hasonló teljesítményű benzines fogyasztásához képest, szóval még mindig pluszban van a lehető legrosszabb eset ellenére és egy jó nyomatékos, szépen vezethető autó. Aki jobbat kifog annak még többet megspórol. Erről ennyit.


Dízelnek egy baja van, hogy nehezebb egyszerre 300-at szerelőnél hagyni, mint apránként 5 ezreket a kúton a benzinesbe. Meg az, hogy a sok hülyeség miatt, lassan ki lesznek tiltva a régebbiek a belvárosokból.

2017. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!