Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak nekem furcsa hogy olyanok...

Csak nekem furcsa hogy olyanok nézik le a régi ládákat akiknek nincs és nem is volt?

Figyelt kérdés

#Lada #lenézést
2017. júl. 21. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%

Már bocs, de a moslékról is tuja az ember hogy fertelmes, anélkül hogy kóstolta volna.


Tudomásul kell venni, hogy a rendszerváltás előtt az akkori zárt KGST belpiacon az elérhető legkevésbé szar autó volt. Treabantok, Wartburgok, Skodák között a Lada volt a menő gép. De ha valaki egy nyugati melóból hazajött egy akármilyen lefingott 1-es Golffal, D-Kadettel, bármivel ami a Lajtán túl készült, űrhajónak tűnt a Ladához képest.

2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt csak krumplis ládám eddig, de ettől függetlenül nem nézek le senkit. Mondjuk egy szép barackosládára lehet irigy is lennék.
2017. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vágyam szépre tuningolni egy ezerkecskét. Remélem pár éven belül összejön.
2017. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%

Nem lenézzük, csak nem tartjuk sokra, mert se nem szép, se nem jó.

Ha neked ez a hobbid, ám legyen, de nyilván nem azért ez a hobbid, mert olyan kényelmes vagy hiper-szuper, hanem mert szét lehet hajtani.

Én nem vágyom rá, sosem érdekelt, de ez nem lenézés.

Az az őrület viszont, ahogy sokan előadják magukat, mert van egy millió éves ladájuk, na az nettó hülyeség.

Kb azzal egyenértékű, mint betegesen rajongani egy zenekar iránt.

Lehet kedvelni bármit, lehet az embernek hobbija, de egy szakadt ladát ne úgy állítsatok már be, mintha a világon a nr 1 kocsi lenne.

2017. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%
Kedves kérdező, neked már volt/van ládád? Volt már másmilyen autód? Van egyáltalán valamilyen viszonyítási alapod? Vagy csak szünidő van és nincs pénzed a strandbelépőre?
2017. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
60%

Tesókám azt vedd alapul hogy már a 90-es évektől a kosarascigányok legkedveltebb autója volt.

Mamár ők se ülnek bele

2017. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti igen van ladám!

És azoknak akiknek van/volt a környezetéből azok nem szollják le sőt!

Ell látták tanácsokkal hogy mikkre figyeljek.

Na ezeket betartottam, és idáíg több mint 1000 kilómétert tettem meg probléma mentesen!

Elsőnek! Ez a moslékos téma elég rossz hasonlat volt!

2017. júl. 21. 23:47
 8/26 A kérdező kommentje:

Első megint én!

Azt ne mond hogy az 1-es golf jobb mint a Lada, na a dízel az tényleg jobb!

Tesómnak van egy egyes golfja, és szerintem semmivel sem jobb mint a ladám!

De persze tudom a divatfikázásnak nincs határ ugyanígy van ez a régi suzuki Swift-ekkel és az olasz, francia autókkal is.

Egy Citroen c3-man vizsgáztak amiben több mint 500 000 km volt, és nem ette/szórta az olajat mint az eggyel haverom 4-es golfja 200 000 km-nél!

2017. júl. 21. 23:57
 9/26 A kérdező kommentje:

Vizsgáztak

*Vizsgáztam*

2017. júl. 21. 23:59
 10/26 A kérdező kommentje:

Utolsó! Most meg a bömbi/Audi/mercit használnak.

A moslékrol is tudjuk hogy fertelmes,

Ez jó, tehát akkor ennyi erővel én is mondhatnék véleményt

Bármilyen autóról, még arról is amit még látásból se ismerek?

2017. júl. 22. 00:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!