Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet valamit csinálni, ha a...

Lehet valamit csinálni, ha a többi közlekedő miatt félek a vezetéstől?

Figyelt kérdés

Üres úton szeretek vezetni, magabiztosnak érzem magam, semmi probléma nem történik, érzem az autót, a sebességtől nem félek, a parkolás patentul megy, tudok figyelni mindenre, semmi gond nincs.

Viszont forgalomban nagyon félek... Részeg sofőrök, száguldozó öngyilkosjelöltek, bamba figyelmetlen vezetők, kanyarban előzés, útról letolás, akkor most pl egy pasi öngyilkosságból ment bele frontálisan valakibe, szóval minden megtörténhet...

Az teljesen mindennapos, hogy a táblákat, lámpákat, indexet nem ismerik, elsőbbséget nem adják meg, vagy kamion átjön a szembe sávba kanyarban. A motorosokról meg inkább nem is írnék kisregényt....

Szeretnék vezetni, viszont hiába bízok magamban, a többi közlekedőben abszolút nem tudok.

Ezzel lehet szerintetek kezdeni valamit? Vagy most akkor mások miatt a hajamra kenhetem a jogsimat? Valami ötlet, hogy mit csinálhatnék?


2017. júl. 26. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél egy q7 aztán nem kell félned
2017. júl. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Minimálisan bízz meg bennuk, te pedig legyel mindig felkeszult, mindig figyelj. Ilyenek mindig is voltak/lesznek, emiatt nem vezetni hulyeseg. Szoval ne parazz ra ! :D
2017. júl. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öngyilkosságból mentek bele valakibe frontálisan? Ezt hol olvastad?
2017. júl. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálok bízni magamban, hogy "majd figyelek", de a családomban, ismerőseim között sok ember sok éves jogsival nem tudta elkerülni a balesetet... Édesapám majdnem elvesztette mindkét lábát egy részeg sofőr mellett, a férjem landolt már az árokban a szemből hülyén előző miatt (ő mondjuk megúszta annyival, hogy a lökös összetört), egy rokonunk nemrég hunyt el egy autós miatt, aki nem adott neki elsőbbséget, apósba majdnem belement egy autó a szemem láttára előzés közben (két autót előzött, a hátsó egyszercsak nekiállt szintén előzni úgy, hogy mellette volt a másik kocsi)...... satöbbi satöbbi, és nekik mind 10 évnél régebbi jogsijuk van, láttak már ezt-azt, és ők se tudták megvédeni magukat. Nekem meg egy nyamvadt 2 éves jogsim van csak, nem tudom, hogy kerülhetném el ezeket..
2017. júl. 26. 14:15
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

[link]

2017. júl. 26. 14:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi, igen, azóta megtaláltam a cikket. Durva! Mondjuk én ettől ugyanolyan nyugodtan és a többi autósban bízva ülök be a volán mögé, mint eddig.
2017. júl. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így nem lehet nekiállni a vezetésnek.

Van aki képes rá van aki nem.

És nem feltétlen a gyakorlatra gondolok.


Én sem leszek artista, holott fantasztikusan hajlékony vagyok, és még sorolhatnám, de félek a magasban.

2017. júl. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!