Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mikor estetek el először?

Ti mikor estetek el először?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,Kedden megkaptam életem első motorját. Szerdán mentem vele 2-3 órát aztán elutaztunk. Szombaton újra ráültem mentem vele egy kicsit és az egyik kanyart rosszul nagy sebességgel és túl nagy ívvel kezdtem meg, emiatt gyors korrigálás kellett hogy ne repüljek le a motorról a padka miatt és ennek következtében kicsúszott a hátulja és elestem. Pár horzsolás rajtam és a motoron, semmi különös. A kérdésem az lenne hogy ti hány napot, órát, évet mentetek esés nélkül? Lehetőleg speedmotorral rendelkező emberek írjanak de igazából mindenki válaszra kiváncsi vagyok.

2017. aug. 5. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
7-es válaszadó vagyok. Ma sajnos behúztam a második strigulát. Két horzsolás és egy zúzódás.
2020. szept. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!