Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pontosan milyen büntetésre...

Pontosan milyen büntetésre számíthatok, ha elkap a rendőr egy nagymotorral?

Figyelt kérdés

AK jogsim van,még másfél év mire letehetem a korlátlant.


Pontosan mekkora összegre büntethetnek meg és mennyi időre vonhatják be a jogsimat?


Van ahol fél évet mondanak,de hallottam már 2 évet is.

A pénzbüntetés tudtommal 30e-ről indul.


Ez mitől függ?Vagy esetleg hol tudnék utánanézni?


2010. máj. 24. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez semmitől nem függ,az AK jogsid meg olyan mintha jogsi nélkül vezetted volna a nagy motort!Szóval eltiltanak a vezetéstől.Az idő meg nem tudom mitől függ,első alkalomnál nem olyan sok idő.
2010. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
előélettől függ, de büntetlenül eltiltás+kp
2010. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nem tudom mitől függ. De azt tudom, hogy nincs értelme annak, amit csinálsz. Miért kell neked nagymotor? Tudom, hogy nem joigsival, hanem benzinnel működik, de azért nem árt hozzá jogsi is. Ha elkapnak ki fog fizetni? Te vagy a szüleid? Szerintem a szüleid. Nekik szerinted olyan könyű lesz 30000ft-ot előkapni valahonnan?
2010. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
16 éves korom óta dolgozok,a motort is saját pénzből vettem,nekem megérne 30 rugót,hogy használhassam :)
2010. máj. 24. 11:39
 5/15 anonim ***** válasza:
ez eléggé rendőrfüggő. ha nem csinálsz semmi hülyeséget, lehet egy alaposabb lecseszéssel hazatolhatod a motort, de van olyan hogy helyből 2 év eltiltás.
2010. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megérne 30 rugót hogy használhasd?Elárulom NEM HASZNÁLHATNÁD UTÁNA SEM,sőt onnantól 2 évig semmilyen motort nem.
2010. máj. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2 év eltiltás +pénzbírság , + ha nincs rajta biztosítás az sem lessz 1-2 fillér....
2010. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

-Feljelentés

- 2 év eltiltás minden kategóriától (ha ez idő alatt elkapnak akkor kitolhatják 5 évre, vagy végleg eltilthatnak)

- minimum 50000Ft bünti

- mellé persze még lehet gyorshajtás miatt is bünti ha azért állítottak meg, ha meg még akadékoskodsz is akkor kitalálják hogy engedély nélküli átalakítás van a motoron, vagy hogy a gumin a profilmélység nincs 1,4mm.


Ezt akarod?

2010. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem azér, de akinek nagymotorja van, az nem nagyon áll meg ha villog a piros-kék :) sehol nem kapják el.. max ha áll :D... nem sok olyat láttam hogy nagymotorost igazoltattak volna, motorostalálkozók kivételével.
2010. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát,az a gáz,rendszámot felírják,és elég durva következménye lesz ha elszöksz rendőrök elől!
2010. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!