Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok! Amikor megkaptátok a...

Lányok! Amikor megkaptátok a jogosítványt akkor mennyi idő múlva próbáltátok ki azt hogy milyen a vezetés magassarkúban / tűsarkúban és papucsban? 2 hónapos a jogsim .

Figyelt kérdés
Mennyi az a rutin amikor már ki lehet próbálni azt hogy megye-e benne ? Nektek hogy sikerült a legelső próba ? van olyan hogy pl. az egyik magassarkúban tudsz de egy másikban nem ? vagy az tök mindegy ?

2017. aug. 20. 15:41
 1/10 anonim válasza:
20%

Igaz nem vagyok lány, de szerintem ez nemtől független.

Lehet, valakinek 10 éves is a jogsija, ha nincs elég tapasztalata, önbizalma, rutinja stb.


Amikor úgy érzed, hogy biztonságosan megy minden manőver, akkor próbálgasd a saját vezetési stílusodat kialakítani.


Én például egy napos jogsival is vezettem papucsban.

Illetve parkoltam acélbetétes munkavédelmi cipőben is pár héttel később.


Van olyan ismerősöm, aki nem érzi annyira a manővereket, inkább oda parkol, ahol nincsenek mellette.

Nyilván ő nem fog se magassarkúban se papucsban nagyon vezetni sose.


Első útra vigyél váltó cipőt, mert, ha nem érzed magad jól, egyszerűen megállsz és kicseréled.

2017. aug. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Fiú vagyok, de papucsban maximum a garázsba állok be, mert csúszkál a lábam, nem tart úgy, mint a cipő. Magassarkúban ne akarj vezetni, van elég olyan nő az úton, akik elindulni alig tudnak a magassarkú miatt. Édesanyámnak lassan 30 éve meg van már a jogsi, mégis mindig visz inkább cserecipőt a vezetéshez, ha magassarkú cipőben megy valamerre. :)
2017. aug. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Papucsban és magassarkúban vezetni nem ajánlatos még rutinos vezetőnek sem.

Én 30 éve vezetek mindent,de élet veszélyes mind kettő lábbeli.

A 2 hónapos jogsival is tudnod kellene,hogy ez tilos.

A forgalmi vizsgádra mentél volna vmelyikben,a vbiztos biztosan kipenderít az autóból és meg is buktál,vagy jóindulatból megkér,hogy válts lábbelit.

2017. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én volt, hogy a jogsi csinálása alatt is kipróbáltam milyen nem sportcipőben vezetni. Gumicsizmában nagyon rossz volt, de max 5 centi sarokmagasságig még a magassarkú is kényelmes volt. Más cipőket még nem próbáltam. Papucsban meg tűsarkúban hétszentség, hogy nem fogok vezetni.
2017. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Én mezítláb is és papucsban is próbálgattam az elindulást az udvarban.Akkor ültem 2. alkalommal az autóban :D Magassarkút nem próbáltam,viszont sokat hordok,szóval szerintem sor kerül rá majd.

Rendesen vezetni kizárólag csak vezetős cipőmben,amíg még a pedálkezeléssel is gondjaim vannak,nem fogom szívatni magam,hogy még nehezebb legyen. :)

2017. aug. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem kéne ilyenekkel próbálkozni. Forgalomban semmiképp. Itt nem a kényelemről van szó, hanem hogy ezek a lábbelik felesleges kockázatot jelentenek. Elég egy hiba, és árokban, vagy rosszabb esetben a szembejövő kocsiban köthetsz ki.
2017. aug. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Remélem kipróbálod magassarkúban/tűsarkúban a vezetést és a fára csavarodsz vagy árokba bszódsz! Idióta hülye gyerek vagy!

Látszik mennyire figyeltél a tanfolyamon -.-"

Tényleg ennyire fontos a nyamvadt magassarkú??

Gondolkozz kicsit drága...


8 éves korom óta tudok vezetni, 3 éve van B-s jogsim (A2 is van), de eszembe nem jutna pitcsa cipőben vezetni, pedig én is szeretem és szoktam is hordani magassarkút, de azért mindennek van határa. ;)


20/L

2017. aug. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Kedves előttem szóló: 8 évesen maximum a dömpert tudhattad vezetni, azért feleslegesen nem kell itt sem villogni.


Egyébként én is fiú vagyok, szóval a magassarkú téma nálam is kilőve. Papucsban max a garázsig szoktam vezetni én is, hiszen amellett hogy veszélyes, számomra baromira kényelmetlen is. Ha már papucsban megyek valahova, akkor is inkább mezítláb vezetek, ami tudtommal nem tilos. De igyekszem mindig cipőt húzni, hiszen kényelmesebb és biztonságosabb is egyben.

2017. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Életveszélyes, ne csináld, váltócipő, max rutinpálya!
2017. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi a fenéért akarnál tűsarkúban vezetni????????? Remélem nem találkozunk össze az úton..
2017. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!