Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felfestett parkolóban szabályt...

2KJúlia2 kérdése:

Felfestett parkolóban szabálytalanul parkoló mellé beálltam szabályosan a felfestések közé. Jogosan sérelmezi-e, hogy alig tud beszállni? Én kifértem ugyanott, Ő fele akkora mint én.

Figyelt kérdés
Ráállt a felfestésre, ráadásul még ferdén is tolatott) Bosszantó volt, hogy ezek után Ő fényképezveti az autómat! Bár szerintem magát bizonyítja!

2017. aug. 28. 19:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is oda szoktam, de most nem volt hely, sajnos!

Elnézést, ha síránkozásnak tűntek a kommentjeim, de kellett a megerősítés, a visszajelzés, mert nagyon felbosszantott a hölgy hozzáállása.

Mindenkinek balesetmentes közlekedést és szabályosan parkoló "kollégákat" kívánok!

K.J.

2017. aug. 29. 18:19
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben neked volt igazad. Aki ilyen hülye, az megérdemli. Csak az a szívás, ha kifogsz egy barmot, aki nekinyitja az ajtód a kocsidnak, aztán elhúz. Én csak azok ellen szóltam, akik direkt ráállnak, ha valaki nem középen áll. Az egész más, ha nincs hely, és kénytelen az ember a kis helyre bepréselni az autót.
2017. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!