Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy vectra b 2. 0 automatával...

Egy vectra b 2. 0 automatával van olyan gáz suttyóautó, mint egy e36 bmw vagy lefingott merci?

Figyelt kérdés
Mármint nem a szerencsétlen autók, hanem helyesbítek, az elterjedtebb felhasználói szokásuk ezeknek az autóknak. Egy szinten vannak vagy a vectrában nem néznek annyira hülyének?
2017. aug. 29. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Két gyerekes anyaként egy Vectra C-vel járok. Ha menőzni akarsz, vegyél BMW-t. Amúgy meg nem az autón múlik, hogy hülyének néznek-e vagy sem. Hány éves vagy? 10?
2017. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Átfogalmazom a kérdést inkább, mert rosszul tettem fel.


A kispénzből menőautót vásárló réteg, ergo e36 stb. csapatós autók és társai hülyegyerekeknek való dolgok. A 2 literes automata vectra mennyire számít annak? Mert én nem szeretnék abba a kategóriába tartozni, de kellene egy kényelmes, jól haladóképes autó. Nyilván a bmw is erre való, csak túl nagy réteg használja negatív módon ami miatt kialakult egy elég nagy utálati faktor azon autók felé.

2017. aug. 29. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:

A Vectra nem csapatós autó kategória.

Azt nem tudom, hogy a váltó valóban automata-e benne, vagy robotizált.

2017. aug. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem az autó a suttyó hanem a gazdája....
2017. aug. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A B Vectra nem igazán tartozik ebbe a körbe. Azt meg senki nem látja, hogy mekkora motor és milyen váltó van pont a Te autódban.
2017. aug. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bolygóműves váltója van. Eszi is a teljesítményt, nem véletlenül kell bele a nagyobb motor se. Viszont a kényelem meg az egyszerű használhatóság az más tészta.
2017. aug. 29. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Bolygóműves váltója van. Eszi is a teljesítményt, nem véletlenül kell bele a nagyobb motor se.


Mérnök vagy esetleg vagy mi?

Amúgy meg a sok kölyök bármilyen autóban képes idiótán viselkedni, én is kifejezetten utálom őket.

Kedvencem mikor a Golf 4 TDI meg E46 320d tulajok állnak mellettem a lámpánál, aztán bőgetik a motort, hogy majd talán " versenyzek velük, aztán meg mikor elhúznak mellettem, gondolom örülnek. Az nem esik le nekik, hogy az autóink közt van 15-20 év különbség meg úgy100-150Le különbség, és talán csak én nem akartam megindulni.


Aztán ezt eljátsszák gondolom mindenkivel a pirosnál, miért is ne alapon.

2017. aug. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hobbi, értek hozzá valamennyire és elég megnéznem a videókat róla, meg ismerni a régebbi fajta bolygóművesek működési elvét. Bár mivel nekem nem piros lámpánál kell gyorsulni, így nagyon nem érdekel, ha pár százalékkal rosszabb a hatásfoka. Az már inkább lényegesebb, hogy ne akarjon tönkremenni. :D
2017. aug. 30. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:

"A B Vectra nem igazán tartozik ebbe a körbe."


Nem tom,felénk kifejezetten cigányautó az F astrákkal egyetemben.

2017. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!