Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennétek, ha ti lennétek...

Mit tennétek, ha ti lennétek ennyire döntés képtelenek?

Figyelt kérdés

Kocsit akarok,sok kritériumom van,itt az a baj,hogy ezek nem tudnak egyezni. Többnyire lakott területen belül autózom, városban,de nem Budapesti forgalomú. Nekem a sedanok tetszenek,mint pl az 5-ös Bmw (e60) vagy Audi a6(c6) ezeknek van formája,viszont nem tudom mit kezdjek 200+ lóerővel városban. Ezek nagyon nem lennének takarékosak és ez túlzottkiadás lenne.

Szóba került az e90-3-as is,kisebb 163 lóerő pont jó, viszont ezt sem ajánlják drágának tartják. Az audi a4(b7) viszont csak kombiban tetszik a b8 meg mindenszempontból drágább,mert még is csak az a4-nek az a legújabb modelljei közé tartozik.

Szóba került még a Bmw 1 és Audi a3 .. mind a 2-nél ott a 140 lóerő körüli verzió,ami ideális lenne városi használatra,de ilyenkor arra gondolok,hogy egy nagyobb modell felszereltebb.


Vezettem Audia8-at és Mercedes Cls-t ..a Cls jobban tetszett formában kisebb az a8-nál, jobb volt vezetni. Amikor ezeket vezettem nem érdekelt,hogy milyen autó van alattam,mivel nem érintett engem a fenntartása..

Lakott területű használatra melyik modellt választanátok? Hogyan döntsek?


2017. szept. 11. 07:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha még mindíg a pénzkidobáson gondolkozol, akkor neked a Suzuki és a Lada marad. Felejtsd el ezt a pénzkidobás dolgot, nézd meg melyiket tudod fenntartani és vedd azt. Különben már a vásárlás után utálni fogod magadat, hogy miért is pont ez kellett, amikor nem is szeretem.
2017. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
224 lóerő sok neked a 140 meg kevés. Akkor vegyél egy olyat ami a kettő között van. Mit kell ezen annyit szenvedni?
2017. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kéne a majom, de lesz-e pénzem banánra...? Amire szeretnéd használni a kocsit, arra a célra tartják a racionális emberek a Swiftet, Cliot, Yarist, és társaikat. Amiket te felsoroltál, azt a vagánynak látszani vágyó emberkék használják farokhosszabbítás céljára, vagy azok a kellő egzisztenciával bírók, akik nem akadnak fenn holmi fenntartási költségeken.

Tehát, ha farkat akarsz hosszabbítani, akkor tudomásul kell venni, hogy annak ára van. Ha simán racionális döntést hozol, és városi autó kell, akkor felejtsd el a felsoroltakat, ha viszont a prémium márkák célközönségébe tartozó rétegből vagy, akkor ne sopánkodj az árakon és a várható fenntartási költségen, mert nem elegáns dolog egy jómódú üzletembertől az ilyesmi.

2017. szept. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!