Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kamionos szeretnék lenni...

Ha kamionos szeretnék lenni melyik szakiskolába kéne menni Budapesten? (Tudom hogy ahoz nem kell iskola), de melyik iskola ad ilyen gépkocsivezető szakmát? Remélem érttitek miről beszélek.

Figyelt kérdés
Kamionozás

2017. szept. 28. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
A traktoros
2017. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez szakma? Mármint úgy értem, hogy valahol ezt szakmaként oktatják? Elmész egy autósiskolába és leteszed a C, C+E jogsit és igazából ennyi.
2017. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2.

Rendben :)

2017. szept. 28. 19:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha elmész céghez dolgozni ott majd kapsz gyorstalpalót, ha erre vagy kíváncsi. Minden mást megtanítanak az autós iskolában.
2017. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Autósiskola.
2017. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik ilyen szakiskola, nem is volt soha, mert nincs rá szükség.
2017. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Évtizedekig létezett a 2201-es szakma. Az autószerelői képzésen kívül pl. közlekedési földrajzot, fuvarozási-, rakodási ismereteket, Kresz-t, más hasonlókat tanultunk. Kifejezetten sofőrképzés volt a cél vele. Harmadikban a tanterv része volt a C-kat jogsi megszerzése. Érettségivel végeztünk. Szegeden és Pesten volt 1-1 suli, ahol oktatták, autószerelő iskolában. Mi a Hungarocamionhoz jártunk gyakorlatra. Úgy tudom jelenleg nem oktatják sehol.
2017. szept. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es! De félig meddig megmaradt a szakma oktatása. Én közlekedésüzemviteli gépjárműüzemi technikus vagyok. Közlekedési szakközépiskolákban tanítják. Áru és személyszállítási ismereteket. Aetr röviden rakodási ismereteket gépjármű szerkezettant európai kressz alapjait. Engem volános alkalmazottak és autós iskolák elméleti és gyakorlati szakoktatói tanítottak na meg autószerelő tanárok. 2006ban voltam osztv n a szakma minden megyében más néven szerepelt.
2017. dec. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!