Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak olyan kamionos cégek,...

Vannak olyan kamionos cégek, akik hosszú fuvarokat csinálnak?

Figyelt kérdés

Én csak kettő céget tudok, akik így 1000 km alatt nem nagyon csinálnak fuvarokat, a Waberers és a Gartner. Az a baj, hogy bár mindkettőnél szerettem dolgozni, voltak gondok ami miatt most nem ott vagyok, de a csavargás nagyon hiányzik, és nem találok más cégeket akik ennyit mennének.


Tudtok ilyen cégeket? Akik nagy távokat mennek, és viszonylag normálisak is a körülmények ott. Köszönöm előre is !



2017. júl. 1. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hunland
2017. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Catone
2017. júl. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a Hunlandról rosszat hallottam, hogy két kártyáztatnak, meg ilyenek (nem tudom mennyire igaz, de eléggé elrettentő így)... Meg azok nem állatszállítósok amúgy?
2017. júl. 1. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:

3.


Én melóztam a Hunlandnál, igaz 10 évvel ezelőtt, akkor annyit mentünk mint a vaklégy. Volt, hogy 4 kézben 42 óra vezetésünk volt folyamatosan.


És az állatszállítás baromi fárasztó - ez 10 év alatt sem változhatott, a malac, a marha ugyanaz - annyit dolgozol (a vezetésen kívül), hogy az nem igaz. Nem éri meg pénzben. Külföldön here - vere melóért kapsz annyit. Nem tudom ma mennyit fizetnek, én havi 1 millióért csinálnám úgy mint 2007 - ben, de lehet, hogy még annyiért sem. Akkoriban 4 - 600 között kerestünk.


És ott is van rövid fuvar, szlovák, román gyűjtögetés, belföld, ha úgy alakul, nem csak Üzbeisztán, Kazahsztán, állandó négykézben, sok a gyökér kolléga, stresszes a dolog.

2017. júl. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyi kamionos cég hirdet, hogy meg válogatni is lehet.... én tegnap kiléptem, hétfőn kezdek az új helyen. Uj helyen is megmondtam, addig dolgozok, amig az van amiben megegyeztünk es nem kezdenek el b@ szogatni. Az hogy ezért milyen fuvarokat kapok nem érdekel..... gondolon azert keresel hosszú kanyarokat, mert büdös a munka.... gondolom ha egy nap 2x kellene kiponyváznod már meghalnál....
2017. júl. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát hogy ki mit szeret a kamionozásban, az egyéni... én vezetni szeretek inkább és utazni, van aki meg gyűjtőzni és a napi 7 le-felrakót kézzel csinálni.


De ha csak a munka lenne büdös, akkor elmennék silózni vagy konténerezni, mert ott aztán tényleg nem kell semmit csinálni, csak épp nem mész kilómétereket és csak ingázol.


Engem nem a pénz érdekel, csak hogy ne basztassanak, jó legyen a meló, azt ennyi. Ha téged nem érdekel az a te bajod...

2017. júl. 1. 20:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, ha vezetni szeretsz, akkor vezess, és ugyanúgy megfizetik, mint azt, aki többet pakol, mint vezet, és egész nap címeket keres, mert 7 helyről kell felpakoljon egy fuvarért.
2017. júl. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!