Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdő motort ajánlotok?

Milyen kezdő motort ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy motort, de nem tudom hogy melyik válasszam majd. Endurot vagy Simson -t vagy valami teljesen más motort ajánlotok ? Közúton is mennék vele!

2017. okt. 12. 19:06
 1/5 anonim válasza:
Attól függ, milyen kategóriában, illetve ,hogy mennyi idős vagy.
2017. okt. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első.: én 12 éves vagyok, 14 éves koromban szeretnék egy motort. De én úgy tudom hogy abban a 14 éves korban csak 50 "köbcentiset" lehet. Szóóval.. Milyen motort ajánlotok?
2017. okt. 12. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Robogót, kicsit, könnyűt. Honda, Yamaha, Aprilia, Piaggio, Gilera, Kymco simán vehető.


A sport robogókat kerüld mert úgyis széthajtott szarok és csak a hátsó tárcsafékkel tudnak többet.


Gilera Stalker, Piaggio Typhoon, Yamaha BWS/MBK Booster jó választás lehet. Csak 80 kiló (BWS csak 75), jó felfüggesztés, ballonos kerekek, kétütemű, nagyjából egyben vannak.


Simsont csak akkor ha új hobbit is szeretnél.

2017. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a válaszodat ! :) Alapból ugy tudom hogy Cross motorral nem lehet közúton menni ! :D De akkor majd törekszem a robogóra!
2017. okt. 14. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:

50 CCM és 4kW "alatt" az is mehet csak legyenek meg a kötelező dolgok. Sárvédők, fényszóró, féklámpa, indexek stb.


De miért szivatnád magad aszfalton crossal?

2017. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!