Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Végezhet-e műszaki vizsgán a...

Végezhet-e műszaki vizsgán a vizsgabiztos roncsolásos anyagvizsgálatot az autón?

Figyelt kérdés

Pl összekarcolhatja-e csavarhúzóval a frissen alvázvédőzött karosszériát, mert arra kíváncsi, hogy rozsdás felületre festettek-e.

Én sem akartam elhinni, de saját szememmel láttam.

A frissen javított autót vissza kellett vinni a szerelőhöz kijavíttatni a festést.


2017. okt. 19. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Nalam biztos hogy balhe lett volna semmi verekedes semmi mas csak a felettesehez fordulok hogy ilyenkor mi van.

De ezert kell olyan helyre vinni az autot ahol nem szorakoznak vele sokat. nekem hibatlan az auto, egy azert mert nem lepukkant olcsot vettem, ketto mert van penzem szervizre, de a javitasok nagy reszet is sajat kezuleg csinalok-csinaljuk.

Inkabb fizetek 10 ezerrel tobbet egy muszakiert ahol tudom hogy nem cseszik szet az autot, mint ahol nem tudjak radugni a gepre sem hogy co merest csinaljanak, mert nem ismeri fel a gep.

2017. okt. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
Es igy elhoztad? Sokat mondogatom h azzal szoktak szorakozni akivel lehet. Hat veled lehet.
2017. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy kollegamnak foallasban fuggetlen autoszervize van es vittem volna hozza muszakira a kocsit hogy guritsak at(rohadt kuszob)

Az alábbi választ kaptam:

Teee hülllyevvvaaggy??? Úgy megszigorították hogy besz.rsz... mi ahova hordjuk a kocsikat ott a gádzsi felb.ssza csáposra a kocsit és nagy laposcsavarhúzó élével végigkopácsolja izomból az alját... Oszt ha nem úgy koppan ahogy kellene akkor megbukott... Multkor vittuk egy haveromet, csocsin lealvazvedozve meg minden en vagy 5-6 helyen is úgy odab.szott hogy fémig hatolt a csavarhúzó,lehetett újrakenni...

Csak ennyire szigorúak... Komolyan mondom vmikor kimegyek a nagybani piacra es korbekdrdezem hogy azt a sok sz.rt amikkel kijárkálnak, mégis hol a rákba vizsgáztatják???

2017. okt. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:

Nem mai (még KPM-es) történet, de a szemtanúja voltam.

A Vizsgabiztos úr, egy hegyesre köszörült betonacél darabbal leballagott az aknába és a -szerinte- érzékeny pontokon megbökdöste az autó fenéklemezét.

A tulaj- egy elegáns úr- megkérte a közelben sertepertélő adminisztrátor hölgyet, hogy legyen kedves hívja oda a telep vezetőjét, mert akadt egy kis probléma. Amikor a főnök megérkezett, az úr közölte. Most készült el az autóm az X. műhelyben, itt vannak a számlák. Ha találnak rajta hibát vegyék föl a kapcsolatot a műhellyel. Addig is ezt az urat legyen szíves takarítsa el a kocsim közeléből. Aztán vizsgálják át kedvükre A-tól Z-ig, majd amikor készen vannak, egy bejavított alvázvédelemmel kérem vissza. Itt a névjegyem, amíg az autómat vissza nem kapom, addig az önök költségére taxival közlekedek.

Eltérő esetben jogi úton szerzek érvényt az igazamnak.


....ember még olyan gyors műszaki vizsgát és még gyorsabb alvázvédelem bejavítást nem látott. ;)

2017. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Na igen, valahogy ahogy az utolso irja. Nem szukseges parasztnak lenni. Nem kell jelentet csinalni csak egyertelmuen kerdes nelkul kozolni h most mi lesz. Nem hiszem h barkinek eszervet kene felhoznia vagy magyaraznia kene h ilyet csinalhatnak vagy nem. Aki hagyja az meg sajnos, igy jart.
2017. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!