Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » állandóan elfolyik a fékolajam...

állandóan elfolyik a fékolajam elvittem szervizbe (számlanélkülis) kb mennyibe fog fájni a javítás?

Figyelt kérdés
tudom sokminden lehet a baj, de ugy kb mennyi lehet a maximum?

2017. okt. 26. 09:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
98as renault clio
2017. okt. 26. 09:44
 2/12 anonim ***** válasza:

5.000 forint. (egy fékcső ereszt)

ezt a kérdést a szervizben is feltetted? Mert ők talán tudnak válaszolni. Ja, előre, látatlanban ők sem!

2017. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát ezaz hogy mindent megkérdeztem csak ezt nem
2017. okt. 26. 09:59
 4/12 anonim ***** válasza:

Autót soha ne javíttass számla nélkül (hacsak nem apád autószerelő).

És ezt inkább nekem hidd el, mint egy 5000-es "fékjavítás" miatti sok százezres kár után.


(nem akarok senkit sem bántani, de jobb, ha van róla papírod. Az autón az életed is múlik)


Aúgy igen, valószínűleg fékcső lesz.

2017. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 2-es.

Teljesen egyetértek, ha nem jó ismerős a szerelő, akkor kérj számlát általánosságban. Ha csak egy fékcső csere, az nem egy komoly összeg, az a 27 % nem jelentős a munkadíjon. Mert az alkatrészt ő is számlásan vette, ugye.

2017. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: mit érsz a számláddal, ha felcsavarodsz egy fára és szörnyethalsz??? Maximum egy fa kivágását támogatod vele.


Tény: hogy kormány, fék, gumi mindig rendben legyen, az életed műlik rajta, ezen spórolni nem lehet! Nem kóklerolunk otthon, elvisszük műhelybe és megjavítatjuk!

2017. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os, és ha túlélem, de totalkár a kocsi???

Vagy mást török össze, és a vizsgálatnál kijön, hogy az én hibám, mert rossz volt a fék??? Akkor legalább van róla bizonyíték, hogy elvittem szerelőhöz.

2017. okt. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még is tudnak itt látatlanba is válaszolni. Fékcső !

Tönkre mehetett a fék munka henger is.

Akár több is , és az már elég drága is lehet.

2017. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
rendben van köszi a válaszokat (jó a hírük amit csak nem kockáztatnak gánya munkával)
2017. okt. 26. 14:03
 10/12 A kérdező kommentje:
mégis adott számlát lol, egyébként fékmunkahenger volt
2017. okt. 27. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!