Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra g 1.4 twinport...

Kovasky kérdése:

Opel Astra g 1.4 twinport Benzines kocsival nem tudom hogy induljak el?

Figyelt kérdés
Folyton le fulladok hiába adom a gázt,nem érzem mikor kell engedni a kuplongot meg adni a gázt elindulásnál?

2017. okt. 31. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Kezdd el engedni finoman és óvatosan a kuplungot és ezzel együtt halálosan finoman a gázt. Amíg gyakorolsz mondjuk elég lesz a kuplungot engedned, gázt nem is kell adnod. Anélkül is el kell, hogy induljon.
2017. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Benzines kicsit nehéz csak kuplunggal indulni :D
2017. okt. 31. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Csak óvatosan felengeded és szépen elindul az gáz nélkül. Nem értem mi ebben a nagy csoda.
2017. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 barniakiraj válasza:
opel sosem kopel báttya engedd fel lassan a qplungot és aztán nyomd neki a gázt telibe tesóm 8-)
2017. nov. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 barniakiraj válasza:
aztán rakd 1esbe aztán ned for sped 8-)))
2017. nov. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kuplungnak az a része ahol fog picit nagyobb mint mas autóké. Én vezettem kia rio, daewoo lanos, toyota. A kuplung az ösdzes többieben érzékenyebb volt.

A gázt miután picit benyomod úgy semmi érezhető nem törtenik még egy picit jobban. Akkor msr elég engeded kuplung.

2017. nov. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a gyors elindulás hogy van ezzel az Opel astraval?
2017. nov. 4. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Milyen gyors elindulás? Csak figyeled a gyalogoslámpát azt amikor villog fogáspontig engeded de csak annyira h meg.ne mozogjon. Utána vált es indulsz
2017. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyors elindulás hogy nem lassan engedem fel a kuplungot.
2017. nov. 8. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyorsan is úgy kell elindulni mint lassan, csak gyorsabban kell csinálni a műveletet.
2017. nov. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!